Nákupca logistických služieb

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
According to agreement
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Usporadúvanie eventov, rokovaní a podpisy zmlúv s novými alebo existujúcimi dodávateľmi
• Zameriavanie sa na Sea & Air/Colné maklérstvo/Express v súlade s globálnou stratégiou kategórie nákupu, v súlade a efektívnym spôsobom
• Obohacovanie cieľov a stratégií vrátane všetkých krátkodobých, strednodobých a dlhodobých finančných cieľov a akýchkoľvek stratégií na zmiernenie rizika
• Identifikácia a implementácia najlepších obchodných partnerstiev v úzkej spolupráci s internými a externými zainteresovanými stranami
• Súlad a spolupráca s dodávateľským reťazcom, prispievanie k celkovej prevádzkovej dokonalosti
• Využívanie eSourcing ako aj systém riadenia dopravy na prípravu a spustenie udalostí so získavaním zdrojov
• Využívanie KPI od tímov analytickej podpory na podporu nových obchodných príležitostí
• Prispievanie k úspechu spoločnosti znalosťou príslušného odvetvia trhu, poskytovaním interných usmernení a prehľadov o trhu spoločnosti

• 13Plat
• Bonus na základe výkonu až do 110%
• Finančný bonus na odporučenie vhodného kandidáta od 500 do 1000 EUR brutto
• Príspevok na stravovanie aj počas voľných dní
• Systém benefitov v bufete
• Obchod Henkel
• Materská škola Henkel
• Životná poistka
• Balíček zdravotnej starostlivosti
• Bonus za presťahovanie
• 5 dní choroby na rok
• Možnosť home office
• Extra platené dni voľna pre špeciálne životné udalosti

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Minimálne 3-ročné skúsenosti s nákupom logistiky, nepriamych materiálov a služieb alebo priamych materiálov pre globálnu spoločnosť
• Znalosť logistiky / dodávateľského reťazca - výhodou
• Magisterský titul v odbore Business Administration alebo Supply chain
• Vynikajúce komunikačné schopnosti s vyjednávacími, ovplyvňovacími a presvedčivými schopnosťami
• Otvorené myslenie. Ktoré dokáže kreatívne reagovať na zmeny na trhoch a v spoločnosti
• Znalosti projektového manažmentu a postoj tímového hráča
• Analytické myslenie a koncepčné zručnosti
• Anglický jazyk minimálne na úrovní B2 je povinný, iní jazyky výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov