Špecialista motorárne

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Teplička nad Váhom
Termín nástupu
Immediately
1 336 EUR/mesiacPriemerná mzda po odpracovaní 12 mesiacov je 1780€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

riadenie montážnej linky
udržiavanie efektivity linky
kontrola kvality výroby
kontrola stavu liniek a skladových zásob
riešenie aktuálnych problémov, reporting
podpora nových projektov, inovácií
spolupráca s inými oddeleniami
spolupráca s dodávateľmi

rozmanitosť práce
príležitosť využiť svoju kreativitu
flexi pracovný čas
možnosť neustále sa vzdelávať

každoročné prehodnocovanie mzdy
13. mzda (75% zo základnej mzdy)
14. mzda (150% zo základnej mzdy)
osobné hodnotenie až do 15% zo základnej mzdy
výrobný bonus každý štvrťrok do výšky 320€
Cafetéria (150€ ročne)
príspevok zamestnávateľa do 3.piliera (DDS)
zabezpečená strava v závodnej jedálni
zabezpečená autobusová doprava (70% nákladov hradí zamestnávateľ, 30% zamestnanec)
príspevok 75€ na ubytovanie pre zamestnancov s trvalým bydliskom nad 100 km od Kia Slovakia, v trvaní 6 mesiacov od požiadania
úrazové pripoistenie
multisport karta
platená účasť na CSR aktivitách (dobrovoľníctvo)
ďalšie nadštandardné benefity podľa kolektívnej zmluvy, príspevky zo Sociálneho fondu
kúpa automobilu nami vyrábanej značky & leasing za zvýhodnených podmienok
zľavy u rôznych poskytovateľov tovarov a služieb

Svoj životopis prosím zasielajte v slovenskom aj anglickom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické myslenie, čítanie technickej dokumentácie
zručnosť v odbore
práca s PC, AutoCAD, SAP systémom výhodou
znalosti CNC programovacích jazykov výhodou
ochota vzdelávať sa

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov