Inžinier procesov na oddelení výroby

Talent Solutions, s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ASAP
Od 2 000 EUR/hod.Uvedená výška mzdy môže byť vyššia na základe vašich skúseností. Výšku ročnej mzdy bude upravovať aj ročný bonus.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta. Na tejto pozícii bude vašou hlavnou zodpovednosťou:

- tvorba zadávacích listov zákazníka
- Implementácia požiadaviek zo zadávacích listov do plánovania technologického procesu
- Definovanie konceptu výrobných liniek a riadenie interných a externých dodávateľov pri implementácii výrobných liniek
- Účasť pri uvoľnení výrobných liniek do produkcie
- Vedenie procesu PFMEA, podpora oddelenia kvality pri tvorbe „8D“
- Aktívna účasť a podpora vo fáze prípravy a nábehu nových projektov
- Definovanie procesných diagramov výroby, layoutu a taktu výrobných liniek
- Príprava a overovanie parametrov pre nové výrobné procesy
- Kontrola obsahu a kompletnosti výkresovej dokumentácie a 3D dát

Benefity, ktoré náš klient ponúka :

• Možnosť pracovať v stabilnej a zabehnutej výrobnej spoločnosti s progresívnym rastom produkcie
• Ročný bonus ku mzde vyplácaný na základe splnenia individuálnych cieľov
• Príspevky pri narodení dieťaťa, svadbe
• Bonus podľa odpracovaných rokov
• Finančná odmena za životné jubileum
• Finančná odmena pri zapojení sa do programu "nájdi si kolegu"
• Možnosť odborného vzdelávania sa - E-learningové vzdelávanie
• Flexibilná pracovná doba
• Bezplatné právne poradenstvo
• Bohatý sociálny program (Mikulášske balíčky, Vitamínové balíčky a ovocie ku Dňu zdravia, Darčeky pri príležitosti Dňa detí, Dňa žien…)
• Veľa zábavy na spoločenských a firemných akciách (Family day, Vianočný večierok…)
• Dotované stravovanie
• Multisport karta

Vážení kandidáti, vopred ďakujeme za prejavený záujem. Do výberového procesu budú zaradení len tí uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spoločnosť je jeden z popredných hráčov na celosvetovom trhu v oblasti výroby skla a sklenených obalov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- vysokoškolské vzdelanie, najlepšie ukončený II. stupeň
- skúsenosť s vyhotovením technologickými procesmi aspoň 2 roky
- anglický jazyk min. B2
- skúsenosti z automotive prostredia
- Ms excel - pokročilý
- technické kreslenie - mierne pokročilý

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4792186  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/hod.