Zmenový technik ! Ubytovanie v centre Bratislavy zdarma !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Immediately
1 300 - 1 700 EUR/mesiacDochádzkový bonus vo výške 15 % zo základnej mesačnej mzdy. Príplatky za poobedné a nočne zmeny. Finálna výška mzdy sa odvíja od skúseností a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si technologický nadšenec so zručnosťami v údržbe a obsluhe strojov? Zároveň pre teba slovo "nemožné" neexistuje? Potom máme pre teba perfektnú pracovnú pozíciu! Pridaj sa k nám - jednému z najvýznamnejších a najstabilnejších potravinárskych výrobcov na Slovensku.

Tvoje úlohy budú zahŕňať:

- Obsluhu, opravu a nastavovanie strojných zariadení.
- Prípravu strojov a liniek na zmenu sortimentu.
- Spoluprácu s linkovými údržbármi pri odstraňovaní porúch a ich zaznamenávanie do PC.
- Zabezpečenie preventívnej údržby uvedených zariadení.
- Vytváranie a udržiavanie mazacích plánov pre zariadenia.
- Dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku (5S).
- Práca je vykonávaná v 8 a 12 hodinovom režime v 2, 3 a 4 zmenových prevádzkach.

- Bezplatné ubytovanie zabezpečené
- Motivačný platový systém
- Nadštandardné príplatky a výkonnostné bonusy
- Ročné zvyšovanie miezd
- Výhodné nákupy v podnikovej predajni
- Stravné v podobe Edenred karty vo výške 5,80€ pri odpracovaní min. 4 hodiny
- Pravidelné a komplexné zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
- Možnosti osobného a kariérneho rastu
- Kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi súčasťou starostlivosti o pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- Máte technické vzdelanie v oblasti elektrotechniky, strojárstva alebo podobnej oblasti.

- Máte skúsenosti s diagnostikou a opravou strojov a zariadení.

- Dokážete pracovať samostatne aj v tíme a máte dobré komunikačné zručnosti.

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov