Operátor výroby KNM - hľadáme mužov, ženy aj absolventov!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Termín nástupu
Immediately
Mzdové podmienky (brutto)
1 030 - 1 090 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obsluha strojov a zariadení na výrobu kovových rámov, obsluha robotov
- Manuálne nakladanie a vykladanie kovových komponentov
- Manipulácia s dielcami a komponentami
- Ďalšie pridelené úlohy
- Práca na 3 zmeny/8 hod. zmeny/ Pon- Pia
- Kompletné zaškolenie na pozíciu

Základná mzda je od 5,48€ /hod. + Príplatky a BONUSY
BONUSY: dochádzkový 70€, výkonnostný 30€, polročné a ročné bonusy
Dlhodobá a stabilná práca na HPP
Príspevok na dopravu do zamestnania
Stravné lístky v hodnote 5,85€
Príjemný kolektív
Kompletné zaškolenie zamestnancov
Možnosť kariérneho postupu
Voľné víkendy
Zabezpečená pracovná obuv a odev
Starostlivosť koordinátora
Vyplácanie mzdy na účet 15. v mesiaci
Preplatenie lekárskej prehliadky v plnej výške

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba dielov pre automobilový priemysel

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- základné vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
- Práca vhodná pre absolventa bez skúseností
Práca vhodná pre absolventov
Máš chuť pracovať
Si spoľahlivý a zodpovedný
Manuálne zručný
Máš dobrý zdravotný stav

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov