Hľadáme Skladníkov do výrobnej spoločnosti/+variabilná mzda, príplatky!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec, Košice
Termín nástupu
dohodou
910 EUR/mesiac+ 110€ variabilná zložka; + príplatky podľa Zákonníka práce od 210€-280€ v závislosti od zmennosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Kechneci obsadzujeme pozíciu Skladníka s vzv. Toto by bola Vaša náplň práce:

- vyvážanie materiálu na výrobné linky
- správne označovanie a umiestňovanie materiálu na výrobné linky
- zvoz odpadu do určených priestorov skladu
- odvoz hotových výrobkov z liniek
- výpomoc na prebaľovaní materiálu do výroby
- hlásenie závad a podnetov na údržbu
- objednávanie tovaru pre výrobné linky

- firemné akcie
- cafeteria
- Multisport karta
- referral program
- kariérny rast

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.4.2024 (ostávajú ešte 2 dni)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilová výroba

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- predchádzajúca skúsenosť v sklade výhodou (ideálne v automotive)
- preukaz na vzv výhodou
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov