Zaujíma ťa práca vo výrobe? Poď pracovať ako pracovník/pracovníčka výroby! Nástupný bonus 200€!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
ihneď
5,8 - 6,3 EUR/hod.+ príplatky za poobednú, nočnú zmenu, + variabilná zložka 0,50€/hod. ,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

!!! Nástupný bonus 200€ !!! 2- ZMENKA alebo 3-ZMENKA. Výber je len na TEBE !!!

Hľadáte stabilné miesto? U nás ho nájdete!
Nepracovali ste ešte vo výrobe? Nevadí! Zaškolíme Vás.
Ak máte skúsenosti, tak sa ukážte a vyniknite!

- práca vo výrobe,
- manipulovanie s výrobkami,
- kontrolovanie výrobkov,
- zabezpečovanie dokončovacie práce na výrobkoch,
- práca na zmeny:
* 2 - zmenka : týždeň ranná zmena, týždeň poobedná zmena, víkendy voľné.
* 3 - zmenka : týždeň ranná zmena, týždeň poobedná zmena, týždeň nočná zmena, víkendy voľné.
Výber zmennosti je na Vás!

- miesto výkonu práce je Námestovo ,
- práca je vhodná pre mužov aj pre ženy!
- pôjdeme sa pozrieť do výroby, aby si vedel/a predstaviť, čo bude náplňou tvojej práce.

- nástupný bonus 200€,
- základná mzda 5,80€/hod.
+ príplatky za poobedné aj nočné zmeny,
+ variabilná zložka 0,50€/hod,
+ odmeny za vykonanú prácu,
- zabezpečené stravovanie,
- dlhodobá a stabilná práca na hlavný pracovný pomer,
- istota stabilného príjmu,
- výplata 15. v mesiaci,
- vstupná lekárska prehliadka ZADARMO,
- možnosť kariérneho rastu,
- 13 a 14 plat,
- práca v stabilnej spoločnosti,
- skvelý tím kolegov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4783969  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,8 EUR/hod.