Práca pre strojníkov ! Ubytovanie v centre Bratislavy zdarma !

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
1 100 - 1 300 EUR/mesiacDochádzkový bonus vo výške 15 % zo základnej mesačnej mzdy. Príplatky za poobedné a nočne zmeny. Finálna výška mzdy sa odvíja od skúseností a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme vhodného kandidáta na túto pracovnú pozíciu v jednej z najväčších potravinárskych spoločností na Slovensku.
Tvoje hlavné úlohy a zodpovednosti budú:
- Obsluha strojov na baliacom úseku linky, vrátane balacích strojov a periférnych zariadení
- Dodržiavanie pokynov predáka alebo tímového lídra a udržiavanie poriadku na pracovisku
- Príprava a výmena obalových materiálov
- Kontrola kvality výrobkov a vedenie evidencie výroby
- Účasť na zákonných školeniach a dodržiavanie programu IL6S.

Ak máš záujem o túto pozíciu, prihlás sa u nás!

- Zabezpečené a hradené ubytovanie v Bratislave
- 15% z priemernej mesačnej mzdy
- Nadštandardné a rizikové príplatky
- Stravné v podobe Edenred karty vo výške 5,80€ pri odpracovaní min. 4 hodiny
- Stravovanie v podnikovej jedálni pomocou MFP karty ihneď po nástupe do práce
- Kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi
- Zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajni
- Hradená vstupná lekárska prehliadka a hradené preventívne prehliadky
- Zabezpečenie potravinárskeho preukazu
- Starostlivosť od koordinátora ešte pred nástupom do práce, vrátane absolvovania lekárskej prehliadky, ubytovania a osobných konzultácií, ktorá bude trvať počas celého trvania pracovného pomeru

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Skúsenosti s nastavovaním strojov - výhodou
Skúsenosti z výrobného procesu - výhodou
Ochota pracovať na zmeny
Zodpovednosť
Samostatnosť
Ochota učiť sa nové veci

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4783921  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac