Práca pre vodičov s platným preukazom na NVZ! Zabezpečené ubytovanie

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
1 100 - 1 300 EUR/mesiacDochádzkový bonus vo výške 15 % zo základnej mesačnej mzdy. Príplatky za poobedné a nočne zmeny. Finálna výška mzdy sa odvíja od skúseností a výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných vozičkárov s platným NVZ preukazom na zásobovanie výrobnej linky! Pridaj sa k nám a zabezpeč si zamestnanie s ubytovaním!

Tvoje úlohy a zodpovednosti budú:

- Aktívna komunikácia s kolegami a vedením linky

- Obsluha motorového vozíka

- Dodržiavanie pokynov a štandardov výroby

- Odvoz hotových výrobkov a príprava obalového materiálu

- Tlač štítkov a kontrola dátumu na paletách

- Absolvovanie zákonných školení

Ak sa chceš stať súčasťou nášho tímu, potrebujeme od teba:

- Platný preukaz NVZ

- Zodpovedný prístup k práci

- Flexibilitu a ochotu pracovať v tíme

​Práca je vykonávaná v 8 a 12 hodinovom režime v 2,3 a 4 zmenových prevádzkach.

Pridaj sa k nášmu tímu a zabezpeč si stabilné zamestnanie s ubytovaním!

- Máš zabezpečené a hradené ubytovanie v Bratislave, takže sa nemusíš starať o hľadanie bývania.

- Získavaš nadštandardné a rizikové príplatky, čo znamená, že tvoja práca bude dobre ohodnotená.

- Môžeš využívať stravné v podobe Edenred karty vo výške 5,85€ pri odpracovaní min. 4 hodiny a stravovať sa v podnikovej jedálni pomocou MFP karty ihneď po nástupe do práce.

- Máš kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi.

- Získavaš zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajni, čo ti pomôže ušetriť peniaze.

- Máš zabezpečenú vstupnú lekársku prehliadku a hradené preventívne prehliadky.

- Máš aj starostlivosť od koordinátora ešte pred nástupom do práce, vrátane absolvovania lekárskej prehliadky, ubytovania a osobných konzultácií, ktorá bude trvať počas celého trvania pracovného pomeru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Silná medzinárodná spoločnosť s históriou a tradíciou od roku 1890

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Obsluha elektrického paletového vozíku - Pokročilý
Obsluha motorových vozíkov - Pokročilý
Platný preukaz NZV
Dobrý zdravotný stav

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4783890  Dátum zverejnenia: 13.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac