Skladník

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
According to agreement
Mzdové podmienky (brutto)
1 080 EUR/mesiac+ bonusy + 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme šikovných skladníkov.
Náplň práce:

- obsluha VZV,
- príjem, výdaj a evidencia materiálu,
- účasť na inventarizácii
- presun materiálu v rámci areálu spoločnosti použitím firemného nákladného vozidla skupiny B

- 13. plat
- zabezpečená autobusová doprava z Partizánskeho, Prievidze a z Topoľčian, alebo príspevok na dopravu
- stravné lístky v hodnote 5,85 €
- bohatý sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- preukaz na VZV
- skúseností s obsluhou VZV
- spoľahlivosť
- ochota pracovať na 3 zmeny

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov