Supervízor výroby

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Kechnec
1 800 EUR/mesiacplus príplatky za zmennosť cca 200 eur, plus 13.plat, cestovné a stravné príplatky a iné.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Napĺňanie výrobného programu podľa požiadaviek zákazníkov.
-Dodržiavanie výrobného plánu a dodržiavania procesov výroby
-Kontrola kvality procesov - identifikácia problémových oblastí
-Reorganizácia a redistribúcia zdrojov pri poruchách a obmedzeniach, spolupráca s údržbou
-Spolupráca s tímlídrami mi pri rozdelení operátorov na stroje
-Analýza reklamácií zákazníkov v spolupráci s ME a údržbou, oznamovanie nápravných opatrení

Sledovanie ukazovateľov
-Sledovanie, kontrola a nápravné opatrenia pre dosiahnutie kľúčových cieľov (KPI) - bezpečnosť, kvantita, kvalita a iné
-Sledovanie stavu zásob vo výrobe

Neustále zlepšovanie
-Kontinuálne zlepšovanie týkajúce sa strojov, personálu, materiálu a iné
-Vedenie a podpora Lean projektov
-Spolupráca pri zavedení zlepšení na oddelení s ostatnými oddeleniami

Bonus: 13 plat, príspevky cestovné a stravné, iné bonusy firmy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

Vzdelanie technického smeru a skúsenosti v oblasti výroby/montáže
Prax na vedúcej pozícii vo výrobnej spoločnosti
Znalosť automotive štandardov
Znalosť AJ na komunikatívnej úrovni
Počítačové zručnosti (Microsoft Office)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov