Reagujte bez životopisu

Hľadáme skúseného Validačného inžiniera pre nadnárodnú spoločnosť v automobilovom priemysle

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Immediately
Od 1 450 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude závisieť od nadobudnutých skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame novú pracovnú pozíciu, obsadzovanú ku nášmu klientovi: Validačný inžinier s možnosťou home office 2 dni v týždni. Vaše hlavné zodpovednosti budú zahŕňať:

-Analyzovať a overovať zákaznícke špecifikácie so zameraním na a bezpečnostné testovanie produktu
-Definovať všetky testy potrebné na overenie dizajnu, kvality produktu a skúšky zhody výroby v spolupráci s produktovým manažérom
-Aktualizovať plán overenia dizajnu a komunikovať plán koncovým zákazníkom
-Hodnotiť testované komponenty podľa stanovených kritérií v plánoch overenia dizajnu a výroby
-Posudzovať výsledky skúšok, vrátane identifikácie porúch a podporovať tvorbu nápravných opatrení v pláne dizajnu
- Zabezpečovať dodržiavanie stanovených časových termínov v jednotlivých fázach testovania
- Prezentovať výsledky a stav skúšok na technických poradách
- Riadiť rozpočty a vykonávať kontrolu schválených rozpočtov v rámci overenia dizajnu
- Poskytovať poradenskú podporu oddeleniu výskumu a vývoja

• 13. mzda
• Ďalšie voľné dni na základe dĺžky pracovného pomeru
• Stravovacie lístky - 7 € (plne hradené zamestnávateľom)
• Jazykové kurzy, školenia
• Bonus pri svadbe/narodení dieťaťa, podpora pri presťahovaní, odporučený bonus, odmena za darovanie krvi
• Káva a čaj na pracovisku, vlastná jedáleň
• Dobrovoľné blaho zamestnanca – masáže na pracovisku, športové aktivity
• 7-10 dní úplne plateného PN ročne, životné poistenie, poukážky na vitamíny
• Program pomoci zamestnancom "Felix" – psychologická, finančná a právna podpora
• Stabilné, dlhodobé zamestnanie v silnej medzinárodnej spoločnosti s priateľskou pracovnou atmosférou
• Možnosť spolupracovať na dobrovoľníckych aktivitách
• Flexibilný pracovný čas, hybridný pracovný model – kombinácia práce z domu a práce z kancelárie

Vážení kandidáti, do výberové procesu budú zaradení len tí uchádzači, ktorí spĺňajú uvedené kritériá. Ďakujeme za porozumenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automotive priemysel, interiérové komponenty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené vysokoškolské vzdelanie technického zamerania alebo alikvotná pracovná prax v technickej oblasti
- skúsenosti s technickou dokumentáciou
- znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni ( na pozícií sa komunikuje s nemeckými zákazníkmi)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov