Operátor výroby v Dunajskej Strede, doprava zabezpečená zadarmo!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 070 EUR/mesiac+15% príplatok zo základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú potravinársku spoločnosť, hľadáme kandidátov na pracovnú pozíciu: OPERÁTOR VÝROBY do trojzmennej prevádzky s voľnými víkendami.

Hlavná pracovná náplň:
- Obsluha baliacich strojov
- Práca s dotykovými obrazovkami
- Ovládanie výrobnej linky

Predošlá skúsenosť s prácou vo výrobe a s ovládaním touch panelov je potrebná!

- Doprava na a z pracoviska zabezpečená a hradená zamestnávateľom
- 15% príplatok zo základnej mzdy
- Príplatky za nočné, sviatky a víkendy
- Stravné v hodnote 5,48 eur/deň
- Zabezpečenie pracovného odevu a obuvi
- Pravidelný prídel produktov z výroby

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Predpoklady a zručnosti:
- Samostatnosť
- Spoľahlivosť
- Dochvíľnosť

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov