Technický operátor s ubytovaním v Bratislave! Nástup priamo do kmeňového stavu!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
1 300 - 1 700 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus 15% zo základnej mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sú technológie a strojné zariadenia tvojou slinou stránkou? Vyznáš sa v ich údržbe a obsluhe? Dokážeš si poradiť aj s opravami a slovo nedá sa u teba neexistuje? Ak si si odpovedal áno, tak potom táto pracovná pozícia je práve pre Teba!

Úlohy a zodpovednosti:
• Obsluhu, opravu a nastavenie strojných zariadení
• Prípravu strojov a linky pre zmenu sortimentu
• Spoluprácu s linkovým údržbárom pri odstraňovaní porúch a ich zaznamenávaní do PC
• Zodpovednosť za preventívnu údržbu týchto zariadení
• Dôkladné dodržiavanie poriadku a čistoty na pracovisku
• Práca sa vykonáva v 8 a 12-hodinových zmenách v 2, 3 a 4-zmenovom režime

• Zabezpečené a hradené ubytovanie
• Nadštandardné príplatky a výkonnostný bonus
• Ročné zvýšenie platu
• Zvýhodnený nákup výrobkov priamo v podnikovej predajni
• Stravný lístok Ticket Restaurant (hodnota 5,85€)
• Pravidelné komplexné zdravotné prehliadky hradené zamestnávateľom
• Kompletné zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi v rámci výroby

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Predpoklady a zručnosti:
• Tímový hráč
• Spoľahlivosť
• Dochvíľnosť
• Kreativita

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov