Hľadáme seniora na pozíciu správcu systému Windows!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Immediately
2 200 EUR/mesiacplat sa odvíja od skúseností kandidáta smerom hore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našeho klienta - spoločnosť poskytujúcu profesionálne riešenia v oblasti IT - hľadáme seniora na pozíciu správcu systému Windows!

Budete zodpovedný/á za:
-Plánovanie, inštaláciu a konfiguráciu infraštruktúry systému Windows na rôznych prostrediach (lokalita, privátny a verejný cloud)
-Správu antivírusovej prostredia pre serverové systémy (MS Defender) na mieste a v Azure cloude
-Plánovanie, inštaláciu a konfiguráciu AD používateľa (Synchronizačné mechanizmy do Azure (AAD) pre rôzne Azure Tenants (MIM/AAD Sync))
-Správu rôznych Active Directories
-Optimalizáciu a automatizáciu procesov a úloh (Win prostredie)
-ITIL správu služieb (Incident/Problem/Change)
-L2/L3 podporu s riešením eskalácií
Všetko toto v agilných tímoch!

Výhody pre zamestnancov, benefity:
-Motivujúca mzda na základe vašich skúseností
-Home office
-Bonus za odporúčanie
-Príspevok k narodeniu dieťaťa
-Náhrada za nadčas
-IT školenia
-Jazykové školenia
-Príspevok na počítačové okuliare
-Multisport karta

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme vás, ak máte:
-Aktívnu komunikáciu v angličtine (úroveň B2)
-Znalosť scriptingu!
-Znalosť Active Directory
-Skúsenosti s programovacími jazykmi (aspoň jeden - PowerShell, Python,…)
-Znalosť virtualizačných prostredí VMWare ESXi a Hyper-V
-Skúsenosti s prevádzkou systémov Windows v (Multi) Cloud prostredí (Azure/AWS)
-Porozumenie konfigurácii Windows Cluster

VEĽKÉ plus je ak máte:
-Certifikácie Microsoft-Windows a súvisiace
-Znalosť komponentov Microsoft System Center ako SCCM, SCEP, SCOM...

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov