Customer service - Team Leader (AT/HU/SK)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
According to agreement
3 000 EUR/mesiacod 3000€, mzda rastie v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedúci tímu vedie svoj tím vo všetkých oblastiach kartového zákazníckeho servisu na Slovensku a je zodpovedný za podporu zákazníkov z regiónu strednej a východnej Európy.
v rámci svojho útvaru prostredníctvom efektívneho riadenia každodenných úloh a operácií.
Vedúci tímu operácií zákazníckeho servisu bude podporovať neustále zlepšovanie poskytovania služieb a spokojnosti zákazníkov prostredníctvom zlepšovania procesov, optimalizácie, automatizácie
a harmonizácie na základe definovaných úrovní služieb. Pozícia bude zodpovedná za realizáciu projektov súvisiacich s Card CSO a ďalších strategických iniciatív.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Vysokoškolské vzdelanie - najlepšie ekonomika, obchod
- Relevantná odborná prax v oblasti predaja min. 5 rokov
- Preukázateľné výsledky vo vedení operácií a tímov
- Slovenský jazyk - plynulá znalosť C2
- Anglický jazyk - plynulý B2
- Nemčina - plynulá B2/ C1
- Maďarčina - plynulá C1/ C2
- Schopnosti riadenia ľudí a vedenia tímov
- Dobré znalosti organizačnej efektívnosti a riadenia prevádzky
- Skúsenosti s prácou s multikultúrnymi tímami v medzinárodnom prostredí
- Preukázateľné výsledky pri dosahovaní výsledkov v náročnom prostredí
- Schopnosť efektívne komunikovať so všetkými úrovňami organizácie a silné komunikačné zručnosti smerom ku klientom
- Vynikajúce organizačné, koncepčné a analytické schopnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov