Senior Developer / Full Stack Engineer

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
4 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude prehodnotená na základe skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta hľadáme inžiniera pre full stack development so skúsenosťami v multiplatformovom softvérovom inžinierstve a skúsenosťami s dodávaním projektov. Budete pracovať na nových a existujúcich funkciách, vylepšeniach a riešení chýb na jednom alebo viacerých softvérových systémoch a platformách spoločnosti.
Vašou hlavnou náplňou práce bude:
• Navrhovať, implementovať a odstraňovať problémy škálovateľných a opakovane použiteľných softvérových systémov: 3-vrstvové a cloudové systémy.
• Aktívne podporovať správu konfigurácie kódu a softvéru.
• Podpora podrobnej dokumentácie systémov a funkcií.
• Aktívne sa zúčasňovať na cvičeniach kódovania a kontrolách partnerských kódov v rámci životného cyklu vývoja a riadenia zmien.
• Aktívne sa zúčastňovať na každodenných stretnutiach typu stand-up.

- ročný firemný výkonnostný bonus
- príspevok na auto,
- príspevok na wellness a voľný čas
- nemocenské kompenzačné plánu
- prémiové lekárske služby
- príspevok na stravovanie
- dovolenka navyše

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Medzinárodná telekomunikačná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• Ideálne 5-7 rokov skúseností s kompletným inžinierstvom.
Skúsenosti v daných oblastiach:
o Softvérová architektúra
o Databázové koncepty: relačné, skúsenosti s NoSQL a modelovaním sú výhodou
o Predvoľba backendu - Java / Python / Node.js
o Frontend – HTML, CSS, JavaScript.
o Frameworky: React (preferované), AngularJS, Vue.js.
o Dobrá znalosť JavaScriptu a/alebo skúseností ServiceNow.
o Skúsenosti s webovým rozhraním API a architektonické štýly (napr. REST).
o Kontroly a analyzátory kódov.
o Skúsenosti so sieťovým protokolom a nástrojmi (napr. TCP/IP, HTTP(S), IPv4 atď.).

Ideálne 2+ roky skúseností v nasledujúcich oblastiach:
o Vývoj automatizácie testov (napr. Selénium, Cypress atď.).
o Skúsenosti so správou konfigurácie (napr. GitHub, Jenkins atď.)

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov