Vodič NZV 1265EUR! +množstvo benefitov (Ref. č.: PR/3516)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
1 100 - 1 300 EUR/mesiac1100e fixná zložka + 15% mesačný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máš platný preukaz na NZV/VZV - hľadáme práve teba!

Tvoje hlavné úlohy a zodpovednosti budú:
- Preberanie zmeny, komunikácia so spoluvodičom a predákom linky
- Znalosť a schopnosť správne obsluhovať motorový vozík
- Manipulácia s paletami s hotovými výrobkami a polotovarmi
- Príprava obalového materiálu a materiálu potrebného na ostatnú výrobu
- Odvoz odpadu na dvor
- Tlač štítkov, kontrola a nastavovanie dátumu

Ak medzi tvoje prednosti patrí - dochvíľnosť - spoľahlivosť - tímovosť - a máš platný preukaz na vedenie NZV/VZV (kategórie A, B a C) príď pracovať práve na túto pozíciu s množstvom benefitov.

BENEFITY:

• ZABEZPEČENÉ A HRADENÉ UBYTOVANIE v rámci Bratislavy
• 15% z priemernej mesačnej mzdy
• Nadštandardné príplatky
• Rizikové príplatky
• Dochádzkový bonus
• Príplatky za poobedné, nočné, víkendové a sviatočné zmeny
• Stravný lístok v hodnote 5,85€, alebo finančný príspevok na stravovanie
• Stravovanie v podnikovej jedálni
• Zabezpečenie pracovného oblečenia a obuvi
• Zvýhodnený nákup výrobkov v podnikovej predajni
• Hradená vstupná lekárska prehliadka a hradené preventívne prehliadky
• Zabezpečenie potravinárskeho preukazu

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požiadavky na zamestnanca:

- Platný preukaz na vedenie VZV/NZV (kategórie A, B a C)
- Slovensky jazyk C1

Vzdelanie:
- základné vzdelanie
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov