Identity & Access Management (IAM) Senior Engineer - nový tím, práca z domu!

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od skúseností kandidáta. Uvádzaná mzda je minimum pre danú pozíciu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Identity and Access Management tímu hľadáme špecialistu, ktorého hlavnou úlohou bude podporovať IT bezpečnosť interných aplikácií a zabezpečiť, aby mali prístup k dátam len oprávnené osoby.

Pozíciu je možné vykonávať z domu + je potrebná cca 2x v mesiaci prítomnosť v office (Nitra, Prešov alebo Viedeň).

Toto by bolo Vašou náplňou práce:

- vytváranie a správa identít používateľov, riešenia viacfaktorovej autentifikácie
- nastavovanie oprávnení pre prístup k systémom a dátam
- využívanie One Identity a Ping identity na správu identít a oprávnení, konfiguráciu a implementáciu bezpečnostných politík (chránenie citlivých údajov pred neoprávneným prístupom) a pod.
- integrácia s ďalšími systémami - integrácia s existujúcimi informačnými systémami a aplikáciami v organizácii
- federácia identít - umožnenie jednoduchého prístupu používateľov k rôznym systémom v aplikáciám

- home office
- Multisport karta
- firemné akcie
- IT školenia
- jazykové školenia
- príspevok pri odporučení zamestnanca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- ukončené vysokoškolské vzdelanie v oblasti IT alebo skúsenosti z IT prostredia
- skúsenosť s One Identity alebo porovnateľnými produktmi iných výrobcov (SailPoint, NetlQ, atď) alebo skúsenosť s Ping Identity a porovnateľnými produktmi (Okta, Keycloak, atď.)
- znalosti SQL a minimálne jedného programovacieho jazyka ako napr. JavaScript, .NET, VBA, Angular (Framework)
- analytické myslenie
- skúsenosť z prostredia IT bezpečnosti a znalosti z tejto oblasti
- anglický jazyk podmienkou - aspoň B2 na komunikatívnej úrovni

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov