BackEnd developer pre Central Bank System (RPG/Cobol)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - silnú spoločnosť v bankovom sektore, hľadáme BackEnd developera pre centrálny bankový systém!

Projekt v oblasti SW aplikácií, so zameraním na analýzu, vývoj a údržbu komplexného riešenia resp. aj vybraných častí systému.
- Samozrejmosťou je úzka spolupráca s SW architektom, vývojármi a projektovým managementom.

Čo bude úlohou BE Developera:
- Implementácia a podpora interne vyvíjaných aplikácií a interfacov na platforme RPG, Java
- Participácia pri analýze, dizajne architektúry a riešenia
- Vytváranie technickej dokumentácie pre zavedené riešenia
- Spolupráca s ostatnými členmi teamu pre hladký priebeh a úspešný deployment

Pracovná pozícia je vhodná pre človeka, ktorý:
- Dokáže analyticky a samostatne myslieť a riešiť problémy
- Je zodpovedný za svoju prácu
- Je teamový hráč, pretože bez spolupráce to nejde
- rád sa učí
- Schopnosť čítať technickú dokumentáciu v anglickom jazyku

Odborné znalosti, ktoré sú na pozícii nevyhnutné:
- Niekoľkoročné skúsenosti s aplikačným programovaním
- Veľmi dobrá znalosť RPG / Cobol
- Základy SQL, XML
- Znalosť AS400

Výhodou sú tieto skúsenosti:
- Java
- MQ
- plusom je prax v bankovníctve, ale nie je nutná!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

- Má will do mentality a rád sa učí

- Java
- MQ

Benefity práce

Tieto benefity ponúkame:
- Motivujúce platové ohodnotenie
- Možnosť byť súčasťou tvorby nových bankových inovácií
- Príležitosť pre kariérny rast
- Podmienky pre vysoko kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
- Spolupráca v teame skúsených leaderov
- Zvýhodnené produkty spoločnosti
- Dni Zdravia
- Bezplatná psychologická podpora 24/7
- Príspevok na DDS

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov