Infrastructure technical Linux Leader

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Immediately
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiacv závislosti od schopností a skúseností kandidáta, + kvartálne bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Senior manažéra infraštruktúry, ktorý by spolu s naším rastúcim tímom riadil IT operácie jedného z našich najvýznamnejších zákazníkov.
Ak máš záujem o nové technológie a chceš riadiť prevádzku v prostredí s vysokou dostupnosťou a vysokou bezpečnosťou, toto je práve pre Teba, pridaj sa k nám!

Toto Ti vieme ponúknuť:
- Motivujúce platové ohodnotenie na základe vašich skúseností
- Práca z domu
- Bonus za odporúčanie
- Príspevok pri narodení dieťaťa
- Náhrada za akékoľvek nadčasy
- IT školenia
- Jazykové školenia
- Prídavok na okuliare
- Multisport karta

Hlavná oblasť pôsobenia klienta

Informačné technológie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo od Teba potrebujeme:
• Skúsenosti s prevádzkou IT Infraštruktúry s dobrým prehľadom o podnikových architektúrach a hĺbkové know-how aspoň v jednom z prostredí Unix / Linux / Windows / networking), prevažne však Linux prostredie, nakoľko budeš v súčasťou Linux tímu, kde je potrebné nezvladnuť tlak na prácu a starostlivosť o viac ako 1000 systémov, vrátane celkovej starostlivosti o zvyšok prostredia - monitoring infraštruktúry, virtualizácia, atď.
• Proaktivita a zodpovednosť prevziať riešenie incidentov, sledovanie problémov a implementáciu nových požiadaviek
• Otvorenosť a ochota učiť sa nové technológie
• Schopnosť prevziať vedenie pre časti operácie
• Ochotu prísť 2x/mesiac do officu v Prešove

Iné zručnosti, ktoré by boli výhodou:
• Skriptovacie jazyky (bash, Python)
• Skúsenosti v oblasti sietí, firewallov, WAF, ADC
• Základné zručnosti správy databázy, najlepšie na Oracle

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4713010  Dátum zverejnenia: 27.11.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac