IT Architekti - ozvite sa nám! Ponúkame leaderskú pozíciu pre jedného z našich klientov.

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
dohodou
2 300 EUR/mesiacKonečný plat je dohodou. Základný plat je určený v závislosti od odpracovaných rokov a predchádzajúcich skúseností uchádzača. Okrem základného platu sú poskytované aj variabilné časti a ďalšie finančné výhody. Základný plat nebude nižší ako 2300 € / brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta v oblasti poskytovania telekomunikačných a informačných služieb, hľadáme Lead Architekta, ktorého náplňou práce bude:

- zodpovednosť za koncepčný dizajn, architektúru a technické riešenie
- realizácia, implementácia a funkčnosť vyvinutého riešenia
- poradenstvo pre potenciálneho zákazníka, analýza požiadaviek zákazníka, prepočet požiadaviek do technickej špecifikácie, vyhodnotenie výrobných nákladov
- príprava materiálov pre prezentácie a poradenstvo s manažmentom ohľadom technologických rozhodnutí
- podpora ďalšieho rozvoja siete v cloudovej platforme založenej na OpenStack v záujme zákazníkov a komunity OpenSource
- pôsobíte ako kľúčový technický vedúci a riešite a koordinujete činnosť v tíme
- riadite tím zložený z interných zdrojov, externých dodávateľov a dodávateľov do 15 osôb

- športové aktivity
- home office/Remote
- cafeteria
- extra dni dovolenky
- podpora zdravia
- tréningy, vzdelávanie a coaching
- eventy pre zamestnancov
- rotácia na rôznych pracoviskách

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku. Spoločnosť Adecco bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov, vzhľadom na veľký počet záujemcov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Telekomunikačná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

operačné systémy - Expert
zabezpečenie - Pokročilý
programovacie jazyky - Pokročilý
virtualizácia - Pokročilý
Networking - Expert

Počet rokov praxe

6

- zameranie na moderné cloudové technológie
- znalosti v softvérovo definovaných sieťach, smerovaní firewalloch a fyzických sieťach
- Linux (napr. sieť, koncepty protokolovania), systémové nástroje (napr. Sudo, SSH) a služby (napr. LDAP, NTP)
- skúsenosti s virtualizáciou a OpenStack a automatizáciou s Ansible a Ansible Tower / AWX
- GitHub, JIRA, Confluence a úzka integrácia vývoja a prevádzkovanie aplikácií v cloude (DevOps)
- programovanie pomocou skriptovania v jazyku Python a Shell
- vodcovské schopnosti - pokročilý
- manažment IT kvality - stredne pokročilý
- schopnosť riešiť konflikty
- rozhodovanie, komunikácia, analytické myslenie, tímová spolupráca
- prezentačné a vyjednávacie schopnosti

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4120366  Dátum zverejnenia: 18.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac