Si veselý, energický a neznášaš nudu? Pridaj sa k nám! (Skladník/Skladníčka)

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Senec
840 EUR/mesiac- Garantovaná nástupná mzda : 840€, teda 5€/hod + variabilná zložka mzdy: 0 – 610€ brutto - Príplatok za prácu v sobotu: +1,667 €/ hodina - Príplatok za prácu v nedeľu: +3,333 €/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pozície Skladník/Skladníčka. Priprav sa na zábavnú prácu, výborný kolektív a pracovnú atmosféru plnú pozitívnej energie. Ak si človek ktorý sa s nudou nekamaráti, neváhaj a pridaj sa k nám!

Pracovať budeš v štýle: "krátky a dlhý týždeň" čo znamená:
- Krátky týždeň: streda a štvrtok
- Dlhý týždeň: pondelok, utorok, piatok, sobota a nedeľa

Medzi tvoje hlavné úlohy bude patriť:
- príjem a výdaj tovaru v sklade
- práca so skenerom a inventarizácia
- budeš dohliadať na to, aby boli všetky objednávky vybavené správne a načas a aby boli všetci spokojní :)

- Práca v stabilnej a prestížnej firme
- Rodinná atmosféra, pohodový kolektív a nadriadených na ktorých sa môžeš vždy spoľahnúť
- V chladnom a sychravom počasí môžeš rátať s občerstvením zadarmo
- Výkonnostné odmeny: čím viac budeš šikovný, tým viac si zarobíš :)
- Odporúčací bonus: odporuč nám aj svojho kamoša a získaj odmenu od 180Eur
- Môžeš sa tešiť na skvelé zamestnanecké zľavy, už od prvého pracovného dňa
- Príspevok na dopravu
- multiSport karta, aby ste boli zdraví a spokojní zamestnanci :)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Náš klient je spoločnosť, ktorá sa zaoberá internetovým obchodom s počítačmi a elektronikou. Zamestnávajú viac ako 1 500 zamestnancov v rôznych štátoch Európskej únie. Majú silné zázemie a jasné vízie do budúcna. Svojou prácou, nasadením a filozofiou jednoznačne patria medzi Slovenskú špičku s popredným miestom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

- ochota sa naučiť niečo nové
- zmysel pre detail a zodpovednosť
- samostatnosť, precíznosť, rýchlosť
- SŠ vzdelanie
- znalosť práce v sklade veľkou výhodou

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4002512  Dátum zverejnenia: 20.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 840 EUR/mesiac