Reagujte bez životopisu

Špecialista technickej podpory

Carvago s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť TEAS Slovakia spol. s r. o. so sídlom v Trenčíne sa špecializuje na vývoj vlastného softvéru pre auto centrá. Staráme sa o viac ako 250 zákazníkov z radov predajcov nových a ojazdených vozidiel, neznačkových a autorizovaných servisov.

Vzhľadom na neustále sa rozširujúce portfólio našich zákazníkov hľadáme ďalšieho špecialistu na helpdesk, ktorý by sa pripojil k nášmu tímu, pretože poskytovanie podpory je kľúčom k úspechu našej spoločnosti.

Čo budete s nami robiť?

  • Na otázky našich používateľov odpoviete telefonicky, e-mailom a vzdialenou správou.
  • Školenie nových používateľov, vykonávanie individuálnych nastavení systému.
  • Budete spolupracovať s ostatnými kolegami pri riešení zložitejších požiadaviek klienta.
  • Príležitostne spolu s ďalšími kolegami nainštalujete softvér priamo u zákazníka (po celej Slovenskej republike).
  • Vaša práca rozhodne nie je monotónna.

Čo z Vás robí vhodného kandidáta?

  • Vyhovuje Vám pracovná doba od 8:00 do 16:30.
  • Máte dobré komunikačné a analytické schopnosti.
  • Nemáte problém s príležitostnými pracovnými cestami v rámci Slovenskej republiky.
  • Znalosť angličtiny na komunikatívnej úrovni je výhodou, nie požiadavkou.
  • Skúsenosti s poskytovaním zákazníckej hotline podpory, alebo služieb budú pre Vás výhodou.
  • Technické znalosti nie sú podmienkou, radi Vás všetko naučíme.
  • Schopnosť pracovať v tíme.

Čo Vám vieme ponúknuť?

  • Stravné lístky.
  • Zázemie stabilnej spoločnosti.
  • Firemný notebook a telefón s neobmedzenou tarifou je samozrejmosťou.
  • 4 týždne dovolenky.
  • Nástupný plat 1200 EUR/ mesiac.

Mobilný telefón
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Notebook

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimír Procházka
Tel.: 777 788 238
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku