Administratívny pracovník v logistickom centre

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
jún 2024
1 100 EUR/mesiacfinálna výška mzdy závisí od seniority uchádzača a bude dohodnutá na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho nového logistického centra v Žiline hľadáme nového kolegu/kolegyňu, ktorý/á má rád/rada rozmanitú prácu a bude mať na starosti najmä:

- spracovávanie objednávok v administratívnom systéme
- evidencia skladových zásob
- komunikácia so zákazníkmi
- organizácia práce pracovníkov v sklade
- spolupráca s účtovným oddelením (vytváranie dobropisov, kontrola platieb, párovanie objednávok, pohľadávky)
- reportovanie vedeniu spoločnosti
- rôzne iné činnosti podľa potrieb

- práca v menšom, príjemnom kolektíve
- stabilné zázemie v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- zamestnanecké zľavy
- Multisport karta
- teambuldingy, vianočný večierok

Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.
Štruktúrovaný životopis zasielajte v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Administratíva

Počet rokov praxe

1

Hľadáme pracovníka, ktorý bude svojím aktívnym záujmom o potreby zákazníkov budovať a udržiavať veľmi dobré vzťahy vydavateľstva so školami.

Ďalšie očakávania sú:
- zodpovedný prístup k plneniu úloh a termínov
- odolnosť voči stresu
- prax na obdobnej pozícii aspoň 2 roky
- vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
- výborné organizačné schopnosti
- prozákaznícka orientácia
- flexibilita
- reprezentatívne vystupovanie
- samostatnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci a pracovať v tíme

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Štefan
E-mail: poslať životopis
ID: 4829841  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac