Hravá škôlka hľadá finančného manažéra

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miesto práce
Opatovská cesta, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacKoncoročné bonusy, preplácané všetky nadčasy od prvej minúty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V Hravej Škôlke chceme posunúť finančné riadenie na výšší level, preto hľadáme skúseného finančného manažéra, ktorý nám s tým pomôže!

Vašou úlohou a zodpovednosťou bude:
Plánovanie, riadenie a kontrolovanie všetkých finančných aktivít v spoločnosti.
Komunikovanie s komerčnými finančnými inštitúciami, auditormi, daňovým úradom a pod.
Vedenie, koordinovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov.
Hodnotenie výsledku hospodárenia v oblasti nákladov.
Hľadanie príležitostí pre zvyšovanie ziskovosti.
Kontrola finančných tokov spoločnosti
Finančný reporting a forecasting

- preplácané všetky nadčasy od prvej minúty
- 25% príplatok pri nadčasoch
- práca pre spoločnosť, ktorá si za niekoľko rokov získala významnú pozíciu na trhu a veľmi dobré meno na školách
- vianočné a sezónne príplatky
- zamestnanecké zľavy na tovar
- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na slovenskom trhu už viac ako 10 rokov
- multisport karta

Životopisy spolu s motivačnými listami zasielajte výhradne emailom na adresu [email protected]. Na pobočke nepreberáme životopisy.
Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.
Štruktúrovaný životopis zasielajte v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Finančný manažment a kontroling

Počet rokov praxe

4

skúsenosti na podobnej pozícií
strategické myslenie a organizačné schopnosti
schopnosť prinášať nové riešenia a návrhy
orientácia na priority a dodržiavanie termínov
schopnosť samostatne riešiť problémy
vysoké nasadenie – osobná angažovanosť
odolnosť voči stresu

Výhodou sú skúsenosti so zavádzaním automatizácie v rámci účtovníctva

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4368486  Dátum zverejnenia: 28.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac