PPC špecialista junior

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miesto práce
Košice
1 200 EUR/mesiacFinálna výška ohodnotenia je otvorená a závisí od doterajších skúseností uchádzača. Súčasťou honoráru je mesačné ohodnotenie na základe dosiahnutých výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu marketingového tímu, ktorá bude vytvárať a spravovať kampane pod dohľadom a s podporou skúseného marketingového oddelenia. Záujemcu s nadšením pre e-commerce si radi zaučíme.
Náplň práce:
- správa a optimalizácia kampaní v aktuálne využívaných reklamných platformách (Business manager for Facebook / Instagram, Google ads, e-mail marketing)
- reporting kampaní a návrh nových marketingových kanálov
- sledovanie trendov v PPC a ich implementácia

- zaujímavá pracovná náplň v prosperujúcom segmente
- podpora osobného rozvoja (hradená účasť na školeniach, workshopoch, konferenciách…)
- adekvátne finančné ohodnotenie, koncoročné odmeny
- preplácané nadčasy od prvej minúty, nadčasové príplatky
- Multisport karta
- zamestnanecké zľavy na tovar

Pre veľký počet žiadostí si vyhradzujeme možnosť osloviť len vybraných uchádzačov, ďakujeme za pochopenie. Znalosti uchádzača budú preverené vstupným zadaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- aktívny záujem o PPC aspoň v teoretickej rovine (Facebook ads, Google ads)
- analytické myslenie a orientácia na cieľ (optimalizácia kampaní vzh. na rentabilitu)

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4338750  Dátum zverejnenia: 25.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac