Junior účtovník - výpomoc pri nastavovaní automatizácie účtovníctva

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miesto práce
Opatovská cesta 14, Košice
Termín nástupu
ASAP
Od 1 000 EUR/mesiac- preplácané všetky nadčasy od prvej minúty - koncoročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vydavateľstvo TAKTIK rozširuje svoje rady o nového kolegu. Hľadáme junior účtovníka, ktorého úlohou bude:
- výpomoc pri nastavovaní automatizácie účtovníctva
- asistencia pri prechode z účtovného softvéru Omega do softvéru Abra flexibee
- komunikácia s IT dodávateľom riešenia,
- kontrola prenosov dát, hľadanie a odstraňovanie chýb
- jednoduché činnosti spojené s účtovníctvom - nahadzovanie a kontrola dokladov
- kontrola úhrad
- tvorba reportov pre manažment firmy
- komunikácia s úradmi,

Ponúkame Vám možnosť pracovať vo vydavateľstve, ktoré patrí medzi najväčších vydavateľov učebných pomôcok na Slovensku a v Čechách.

Medzi ďalšie výhody patrí:
- preplácané odborné školenia
- preplácané všetky nadčasy od prvej minúty
- koncoročné bonusy
- multisport karta
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- adekvátne finančné ohodnotenie
- práca pre spoločnosť, ktorá si za niekoľko rokov získala významnú pozíciu na trhu a veľmi dobré meno na školách

Životopisy zasielajte výhradne emailom na adresu [email protected]. Na pobočke nepreberáme životopisy.
Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.
Štruktúrovaný životopis zasielajte v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Základy
Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Google GSuite - Pokročilý
Trello - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Vzhľadom na povahu tejto pozície nevyžadujeme veľkú doterajšiu prax, skúsenosti s vedením podvojného účtovníctva postačujú na úrovni 2 rokov. Dôležitý však bude vzťah k IT. Novým technológiam a automatizácii procesov.
• pokročilé PC zručnosti
• schopnosť komunikovať s programátormi, identifikovať problémy v procesoch a navrhovať riešenia
• identifikácia opakujúcich sa procesov, návrhy a hľadanie riešenia pre ich automatizáciu
• vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
• precíznosť pri spracovaní podkladov
• logické a analytické myslenie

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4243544  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac