Manažér nákupu

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacFixný základ + odmeny na základe výsledkov, preplácané nadčasy a sezónne koncoročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceme expandovať a Ty môžeš byť pri tom! Náš kolektív radi obohatíme o nového kolegu, zodpovedného za manažment nákupu nových publikácií do nášho portfólia. Prioritne hľadáme nákupcu so skúsenosťami s prepravou tovarov zo zahraničia (India, Čína).

Pracovná náplň:
- aktívna komunikácia s dodávateľmi v AJ, akvizícia nových dodávateľov
- príprava cenových ponúk, vyjednávanie podmienok s dodávateľmi
- manažment logistiky tovarov zo zahraničia
- komunikácia s prepravnými spoločnosťami
- monitoring nových dodávateľov a používaných technológií
- komunikácia s tlačiarňami, vypracovávanie cenových ponúk

● zaujímavá pracovná náplň v prosperujúcom segmente
● adekvátne finančné ohodnotenie, koncoročné odmeny
● preplácané nadčasy od prvej minúty, nadčasové príplatky
● Multisport karta
● zamestnanecké zľavy na tovar

Skúsenosti na pozícii nákupcu a s manažmentom zahraničnej logistiky podmienkou.
Zaradenie do výberového konania je podmienené zaslaním životopisu s relevantnými pracovnými skúsenosťami.
Odpovieme len vybraným uchádzačom. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

produktový manažér, nákupca

Počet rokov praxe

2

● skúsenosti na pozícii nákupcu podmienkou
● skúsenosti so zahraničnou logistikou podmienkou
● znalosť anglického jazyka na úrovni B2
● záujem o segment predškolských publikácií
● analytické myslenie a systematický prístup k práci
● vysoké pracovné nasadenie a obchodný duch :)

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4059003  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac