Pracovník zákaznického servisu a administratívy

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miesto práce
Popradská 57, 040 11 Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vydavateľstvo TAKTIK hľadá nového pracovníka na pozíciu Pracovník zákazníckeho servisu a administratívy.

Vašou hlavnou náplňou práce bude:
- komunikácia so zákazníkmi (e-mail, telefonická komunikácia)
- spracovávanie objednávok, faktúr
- práca s administratívnym systémom
- evidencia účtovných dokladov
- administratívne práce

Ponúkame Vám možnosť pracovať vo vydavateľstve, ktoré patrí medzi najväčších vydavateľov učebných pomôcok na Slovensku a v Čechách.

Medzi ďalšie výhody patrí:
- zaujímavá pracovná náplň v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- adekvátne finančné ohodnotenie
- sezónne + koncoročné odmeny
- preplatené nadčasy
- stravné lístky
- práca v dobrom kolektíve
- zaškolenie a podpora zo strany vedenia
- práca pre spoločnosť, ktorá si za niekoľko rokov získala významnú pozíciu na trhu a veľmi dobré meno na školách
- voľnosť v spôsobe práce v rámci systému

Životopisy zasielajte výhradne emailom na adresu [email protected] Na pobočke nepreberáme životopisy.
Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.
Štruktúrovaný životopis zasielajte v slovenskom jazyku.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.12.2020 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Hospodárska korešpondencia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Administratíva
2

Hľadáme pracovníka, ktorý bude svojím aktívnym záujmom o potreby zákazníkov budovať a udržiavať veľmi dobré vzťahy vydavateľstva so školami.

Ďalšie očakávania sú:
- zodpovedný prístup k plneniu úloh a termínov
- odolnosť voči stresu
- prax na obdobnej pozícii aspoň 2 roky
- vysoká miera samostastnosti a zodpovednosti
- výborné organizačné schopnosti
- prozákaznícka orientácia
- flexibilita
- reprezentatívne vystupovanie
- samostatnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci a pracovať v tíme.

TAKTIK vydavateľstvo je slovenské vydavateľstvo s vyše 10-ročnou históriou a nadnárodným pôsobením (Košice, Praha, Katovice). Okrem vývoja učebníc a pracovných zošitov pre materské, základné a stredné školy patrí do portfólia vydavateľstva vývoj didaktických pomôcok a edukatívnej detskej beletrie od slovenských autorov. V súčasnosti sme osvedčeným partnerom vyše 1700 základných škôl na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

P.O. BOX 100
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Timea Šoltésová
E-mail: poslať životopis
ID: 3998547  Dátum zverejnenia: 11.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac