Redaktor pre tvorbu vzdelávacích publikácií pre 1. stupeň ZŠ

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miesto práce
Košice
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je príprava nových vzdelávacích publikácií a reedície vydaných vzdelávacích publikácií.
Súčasťou práce je:
- redakčná úprava autorských rukopisov
- komunikácia s lektormi a recenzentmi
- spolupráca s grafikmi a ďalšími členmi tímu

Ponúkame Vám možnosť pracovať v jednom z najväčších vydavateľstiev učebných pomôcok na Slovensku.
Zamestnanecké výhody:
- stabilná práca na TPP
- možnosť podieľať sa na príprave vzdelávacích publikácií
- možnosť vlastnej sebarealizácie a kariérneho rastu
- preplácané všetky nadčasy od prvej minúty
- Multisport karta

Životopisy spolu s motivačným listom zasielajte výhradne emailom na adresu [email protected] Na pobočke životopisy nepreberáme.
Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzača vyžadujeme:
- pracovitosť, zmysel pre detail
- spoľahlivosť a zodpovednosť
- plnenie stanovených termínov
- flexibilitu a odolnosť voči stresu
- vysoké pracovné nasadenie
Výhodou je pedagogické vzdelanie a pedagogická prax na 1. stupni ZŠ.
Nevyhnutnou podmienkou je výborná znalosť slovenského jazyka slovom i písmom.

TAKTIK vydavateľstvo je slovenské vydavateľstvo s vyše 10-ročnou históriou a nadnárodným pôsobením (Košice, Praha, Katovice). Okrem vývoja učebníc a pracovných zošitov pre materské, základné a stredné školy patrí do portfólia vydavateľstva vývoj didaktických pomôcok a edukatívnej detskej beletrie od slovenských autorov. V súčasnosti sme osvedčeným partnerom vyše 1700 základných škôl na Slovensku.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

P.O. BOX 100
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Alena Fusková
E-mail: poslať životopis
ID: 3967534  Dátum zverejnenia: 14.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac