Skladník, vodič s VZV

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miesto práce
Popradská 57, 040 11 Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu nového šikovného a zodpovedného pracovníka pre prácu v sklade.

Čo bude vašou náplňou práce?:
- práca s elektrickým vysokozdvižným vozíkom a skenerom - PRAX NUTNÁ
- práca s interným informačným softvérom (evidencia objednávok) - AKTÍVNA PRÁCA AJ S POČÍTAČOM
- organizácia práce zverených brigádnikov
- zodpovednosť za včasnú expedíciu objednávok
- príjem a expedícia tovaru od dodávateľov
- kontrola prijatého tovaru
- manipulácia a skladovanie tovaru
- balenie objednávok z eshopu
- inventúry

Pracovná ponuka je platná počas jej zverejnenia, Vaše životopisy budú spracované výhradne elektronicky. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor.

Ponúkame Vám možnosť pracovať vo vydavateľstve, ktoré patrí medzi najväčších vydavateľov učebných pomôcok na Slovensku, v Čechách a Poľsku.

Medzi ďalšie výhody patrí:
- adekvátne finančné ohodnotenie
- práca v dobrom kolektíve
- práca pre spoločnosť, ktorá si za niekoľko rokov získala významnú pozíciu na trhu a veľmi - dobré meno na školách
- vianočné a sezónne bonusy
- zamestnanecké zľavy na tovar
- zázemie silnej a stabilnej spoločnosti etablovanej na slovenskom trhu už viac ako 10 rokov

Životopisy zasielajte výhradne emailom na adresu [email protected]. Na pobočke nepreberáme životopisy.
Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.
Štruktúrovaný životopis zasielajte v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

nezáleží, dôležitá je prax, zručnosť , zodpovednosť , chuť pracovať a flexibilita

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

pozícia nie je vhodná pre absolventa,

Počet rokov praxe

3

Aktívna práca s počítačom
Zodpovednosť
Samostatnosť
Motivácia a chuť pracovať
Zodpovednosť, komunikatívnosť, tímová práca
Preukaz a prax na VZV
Trestná bezúhonnosť

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3818530  Dátum zverejnenia: 13.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 8 EUR/hod.