800 - 900 EUR

Predavačka v predajni edukačných hračiek - TPP, mzda až 900 eur

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
15.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Eshop s edukačnými hračkami a publikáciami Hravaskolka.sk otvára svoju prvú kamennú predajňu v centre Košíc!
Ak máte prozákaznícky prístup, veľmi dobré komunikačné zručnosti, a entuziazmus pre detské produkty a vzdelávanie, teraz máte príležitosť stať sa členom tímu úspešne rozvíjajúcej sa značky.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- Obsluha zákazníkov
- Poradenstvo pri výbere edukačných hračiek
- práca s pokladňou
- udržiavanie predajňe

Práca od pondelka do soboty. Voľné nedele.

(Do výberového procesu radi zaradíme uchádzačky s praxou v predaji, alebo aj v materskej škole)

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 eur + 100 eur motivačný bonus podľa obratov

Stabilné miesto v spoločnosti s viac ako 10 ročnou tradíciou a kontinuálnym rastom
Adekvátne finančné ohodnotenie
Základný plat 800 eur brutto
Motivačný bonus 100 eur pri plnení plánov
Zamestnanecké zľavy na tovar
Firemné teambuildingy

Podmienkou je predošlá prax v predaji alebo v materskej škole.

Pre zaradenie do výberového procesu je potrebné poslať životopis spolu s fotografiou na email [email protected] V sídle firmy životopisy nepríjmame.
Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.
Za záujem a pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - expert

Počet rokov praxe

2

- Silný prozákaznícky prístup
- Veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- Orientácia na výsledky
- Príjemné vystupovanie
- Zodpovedný a precízny prístup k práci
- Časová flexibilita, ochota pracovať cez víkendy (soboty)
- Záujem o detské produkty a vzdelávanie

Vydavateľstvo TAKTIK pôsobí v oblasti školstva a vzdelávania. V tejto oblasti sa vyprofilovalo na osvedčeného partnera učiteľov i žiakov. V súčasnosti spolupracuje s viac ako 1 600 školami v rámci celej Slovenskej republiky. Do portfólia spoločnosti patria moderné učebnice a pracovné zošity pokrývajúce široké spektrum vyučovacích predmetov, a tiež ďalšie vzdelávacie pomôcky pre žiakov základných škôl a gymnázií s osemročným štúdiom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Popradská 57
040 11 Košice

Kontakt

ID: 3760306   Dátum zverejnenia: 11.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 eur + 100 eur motivačný bonus podľa obratov