Stážista (pracovník na dohodu) marketingu pre eshop so vzdelávacími hračkami

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miesto práce
Popradská 57, 040 11 Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5eur / hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš rýchlo rastúci eshop www.hravaskolka.sk hľadáme nového kolegu pre oblasť marketingu.

Ak ťa táto oblasť zaujíma, si pracovitý, máš kreatívne cítenie, vieš písať zaujímavé a kvalitné texty, chceš sa rozvíjať v oblasti ecommerce a pracovať s pokročilými nástrojmi na tvorbu a automatizáciu kampaní, tak môžeš byť ten pravý kandidát pre nás!

Čo bude tvojou náplňou práce?
- práca s eshopom, úprava obsahu a detailu produktov
- príprava online kampaní, newsletterov a bannerov
- príprava marketingových podkladov pre online aj offline kampane
- práca s facebookovou stránkou

Ponúkame Ti možnosť pracovať vo firme, ktorá patrí medzi najväčších vydavateľov učebných pomôcok na Slovensku a v Čechách.

Medzi ďalšie výhody patrí:
- možnosť získať skúsenosti v oblasti marketingu
- naučíš sa pracovať s pokročilými marketingovými nástrojmi na tvorbu a automatizáciu kampaní
- ak sa ti bude u nás dariť, môžeš získať prácu v našom tíme na TPP
- zaujímavá pracovná náplň v dynamicky sa rozvíjajúcej firme
- adekvátne finančné ohodnotenie
- práca v dobrom kolektíve
- zaškolenie a podpora zo strany vedenia
- práca pre spoločnosť, ktorá si za niekoľko rokov získala významnú pozíciu na trhu a veľmi dobré meno na školách
- voľnosť v spôsobe práce vrámci systému

Ak ťa táto ponuka zaujala, pošli nám svoj životopis spolu s kreatívnym motivačným listom na emailovú adresu [email protected]. Na pobočke životopisy nepreberáme.
Vzhľadom na veľké množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Marketing, grafik, copywriter

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme pracovníka, ktorý nám bude pomáhať s tvorbou zaujímavých kampaní, atraktívnych detailov produktov na eshope, newsletterov a iných marketingových podkladov.

Ďalšie očakávania sú:
- pracovitosť
- zodpovedný prístup k práci
- flexibilita
- samostatnosť
- schopnosť rýchlo sa učiť nové veci a pracovať v tíme.

Výhodou sú skúsenosti s online marketingom a možnosť venovať tomuto úväzku štandardný 40 hodinový pracovný týždeň.

TAKTIK vydavateľstvo patrí medzi najúspešnejšie vydavateľstvá učebníc a pracovných zošitov. Aktuálne pôsobíme so značkou TAKTIK v 4 európskych krajinách (Slovenská republika, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko).
Okrem titulov pre školy vyvíjame široké spektrum retailových produktov pre predškolákov (precvičovacie pracovné zošity, omaľovánky, zošity s nálepkami, s miznúcim atramentom a veľa ďalších) pod samostatnou značkou YOOPY.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3575762  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5eur / hodina