Obchodný Zástupca pre vzdelávacie pomôcky pre základné školy

TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
27.01.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naši regionálni obchodní konzultanti sú v každodennom kontakte s učiteľmi, zástupcami, riaditeľmi a žiakmi základných škôl. Sú zodpovední za predaj špecializovaných moderných učebných pomôcok podľa štátneho vzdelávacieho programu a ďalšieho vybavenia pre školy.

Náplňou práce je:
- Každodenné navštevovanie školských zariadení podľa stanoveného plánu vo zverenom regióne
- Obchodovanie so vzdelávacími pomôckami
- Účasť na vzdelávacích seminároch pre učiteľov vedených našimi odbornými lektormi
- Prezentácia aktuálneho portfólia učiteľom a zástupcom škôl
- Komunikácia so zákazníkmi
- Pravidelné týždenne reportovanie
- Spacovanie objednávok, zákaznícky servis školám

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Fixný Základ 650 EUR, osobné ohodnotenie 250 EUR, mesačné a kvartálne odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Ponúkame Vám možnosť pracovať v jednom z najväčších vydavateľstiev učebných pomôcok na Slovensku a priamo sa podieľať na zvyšovaní kvality vzdelávania.

Medzi výhody ktoré Vám ponúkame patrí:
- motivačné finančné ohodnotenie formou fixného základu + odmien z predaja
- stabilné miesto
- práca v príjemnom kolektíve
- služobný automobil aj na súkromné účely, mobil
- 5 dní dovolenky navyše
- zaškolenie a podpora zo strany vedenia
- už zabehnutý región
- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej firme, ktorá si za niekoľko rokov získala významnú pozíciu na trhu a veľmi dobré meno na školách

Životopisy zasielajte výhradne emailom uvedenom v kontaktoch.

Vopred ďakujeme uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Vzhľadom na množstvo záujemcov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Základnou podmienkou je prax obchodného zástupcu, regionálneho manažéra a pod., alebo priamom predaji.

Ďalej sú požadované:
- znalosť regiónu
- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- reprezentatívne vystupovanie
- orientácia na výsledky
- zodpovednosť a spoľahlivosť
- samostatnosť, ťah na bránku
- vlastný PC a pripojenie na internet

Vydavateľstvo TAKTIK pôsobí v oblasti školstva a vzdelávania. V tejto oblasti sa vyprofilovalo na osvedčeného partnera učiteľov i žiakov. V súčasnosti spolupracuje s viac ako 1 600 školami v rámci celej Slovenskej republiky. Do portfólia spoločnosti patria moderné učebnice a pracovné zošity pokrývajúce široké spektrum vyučovacích predmetov, a tiež ďalšie vzdelávacie pomôcky pre žiakov základných škôl a gymnázií s osemročným štúdiom.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

P.O. BOX 100
040 11 Košice
ID: 2576038   Dátum zverejnenia: 30.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Fixný Základ 650 EUR, osobné ohodnotenie 250 EUR, mesačné a kvartálne odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov