Можливість для людей з України

Unleash

Your Power

Takeda Digital Accelerators - Študentská súťaž spojená so stážou

Date posted: 24.5.2023

Location: Bratislava, Slovensko

Salary: 6 - 12 EUR/hod.

By clicking the “Apply” button, I understand that my employment application process with Takeda will commence and that the information I provide in my application will be processed in line with Takeda’sPrivacy Noticeand Terms of Use. I further attest that all information I submit in my employment application is true to the best of my knowledge.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmite výzvu a zapojte sa do našej študentskej súťaže Takeda Digital Accelerators!

Hľadáte prácu, kde môžete svojím úsilím, zručnosťami a kreativitou prispieť k inováciám, ktoré pomáhajú ľuďom po celom svete?

V Centre Inovačných Zručností spoločnosti Takeda používame, vyvíjame a spravujeme technológie, ktoré pomáhajú pacientom po celom svete zlepšiť ich životné situácie. Riadime sa hodnotami ako integrita, férovosť, úprimnosť a vytrvalosť.

Ocenenia Naj zamestnávateľ a Global Top Employer potvrdzujú, že ponúkame podnetnú kariéru. Naši zamestnanci môžu rozvíjať svoj potenciál. Všetci sme niečím jedineční a vieme, že spolu dosiahneme viac. Naše globálne tímy spája neochvejný záväzok poskytovať ľuďom na celom svete lepšie zdravie. U nás môžete prispievať k tejto inšpiratívnej a odvážnej misii.

Máte na to, aby ste sa stali digitálnym akcelerátorom spoločnosti Takeda?

Ste študent, ktorého zaujímajú nové digitálne riešenia, automatizácia a využitie dát?

Chcete vytvoriť moderný a užitočný nástroj?

Chcete naberať praktické skúsenosti v medzinárodnom pracovnom prostredí?

Máte záujem o ročnú platenú stáž?

Urýchlite svoju kariéru zapojením sa do študentskej súťaže Takeda Digital Accelerators:

Zapojíte sa do 3 mesačnej súťaže spolu s ďalšími členmi tímu

Naučíte sa vytvoriť virtuálneho asistenta a nástroj na spoluprácu

Budete mať šancu vyhrať ročnú platenú stáž v rámci Centra Inovačných Zručností spoločnosti Takeda

Časový harmonogram:

Začiatok: polovica septembra 2023

Ukončenie súťaže: december 2023

Predpokladaný dátum začiatku stáže: január 2024

Informácie o výberovom konaní

Informácie o výberovom procese

Aplikujte individuálne (aj v prípade, že chcete spolupracovať v tíme s ľuďmi, ktorých poznáte)

Zúčastnite sa výberového procesu

Štyri vybrané tímy sa zúčastnia súťaže

Víťazom bude ponúknutá ročná platená stáž v rámci Centra Inovačných Zručností spoločnosti Takeda

Každý uchádzač o program Takeda Digital Accelerator bude hodnotený individuálne.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Takeda is an industry-leading, global pharmaceutical company with an unwavering dedication to putting patients at the center of everything we do. We live our values of Takeda-ism – Integrity, Fairness, Honesty, and Perseverance – and are united by our mission to strive towards Better Health and a Brighter Future for people worldwide through leading innovation in medicine.

Here, everyone matters and you will be a vital contributor to our inspiring, bold mission. At Takeda, you will make an impact on people’s lives – including your own.

Takeda is an equal opportunity employer.

We are taking a giant step forward to create a future-ready organization that evolves at the speed of science and technology, to meet the needs of patients by seeking and incorporating novel digital capabilities, data, and agile methodologies. Our aim is to provide digital solutions that are personalized to each patient’s unique needs and health circumstances. With individual care at the center, we can support patients in actively managing their personal care journey – from the moment they are diagnosed through treatment and beyond. Our Digital and IT team plays an integral role in accelerating this exciting journey.

Kontakt

Kontaktná osoba: Maria Hodosiova
E-mail: poslať životopis
NOT READY TO APPLY?
Join our Talent Community and get the latest news & events happening at Takeda
LET’S GO
ID: 4586424  Dátum zverejnenia: 24.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.