Sprievodca v Galérii Poliankovo - brigáda, dohoda

TAKATA s.r.o.

Miesto práce
Vysoké Tatry
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,72 EUR/hod.príplatky za víkendy a sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zaujímavú prácu v oblasti cestovného ruchu? Rád pracuješ s ľuďmi? Práca v krásnom prostredí Vysokých Tatier - Tatranská Polianka.

Voľná pozícia, kde náplňou práce je:

- Koordinácia a usmerňovanie návštevníkov v priestoroch našej galérie
- Poskytovanie výkladu, informácií o fungovaní a možnostiach
existujúcich exponátov v galérii
- Prispievanie k udržiavaniu poriadku, čistoty a funkčnosti priestorov
galérie
- Zodpovednosť za predaj vstupeniek, rezervácie a komunikáciu
s návštevníkmi
- Starostlivosť o chod predajne suvenírov

Dajte nám o sebe vedieť!

- Flexibilné zmeny podľa dohody
- Práca aj cez víkendy a sviatky (príplatky za soboty, nedele, sviatky)
- Netradičné a veľmi zaujímavé pracovné prostredie

V prípade, keď budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom
postupe. V prípade Vášho záujmu prosím zašlite svoj životopis

Kandidátov, ktorí nespĺňajú uvedené podmienky nekontaktujeme.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemná, pracovitá a usmiata osobnosť
- výborné komunikačné zručnosti
- kultivovaný prejav a ochota venovať sa návštevníkom galérie

Firma TAKATA s.r.o. vznikla za účelom pomoci cestovnému ruchu vo Vysokých Tatrách. Prevádzkuje galériu Tricklandia v Starom Smokovci a Galériu Dobrá Hračka v Tatranskej Lomnici. V roku 2019 sme otvorili galériu a kaviareň Poliankovo v Tatranskej Polianke.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4341236  Dátum zverejnenia: 28.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3,72 EUR/hod.