Brigáda (14:00-18:00) - sprievodca v galérii Tricklandia - Starý Smokovec

TAKATA s.r.o.

Miesto práce
Starý Smokovec, Prešovský kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
2,6 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte zaujímavú prácu v oblasti cestovného ruchu v krásnom prostredí Vysokých Tatier? Radi stretávate nových ľudí? Chcete byť i Vy súčasťou zaujímavého projektu v Starom Smokovci?

A zaujala Vás naša voľná pozícia, kde náplňou práce je:

- Koordinácia a usmerňovanie návštevníkov v priestoroch našej galérie
- Poskytovanie základných informácií o fungovaní a možnostiach existujúcich exponátov
- Prispievanie k udržiavaniu poriadku, čistoty a funkčnosti priestorov galérie
- Zodpovednosť za predaj vstupeniek, rezervácie a komunikáciu s návštevníkmi
- Starostlivosť o chod predajne suvenírov

Dajte nám o sebe vedieť!

Práca v popoludňajších hodinách aj počas víkendov (So-Ne), sviatkov a prázdnin

- Flexibilné zmeny
- Práca v popoludňajších hodinách
- Netradičné a veľmi zaujímavé pracovné prostredie

V prípade, keď budete spĺňať naše požiadavky, budeme Vás kontaktovať s informáciami o ďalšom
postupe. V prípade Vášho záujmu prosím zašlite svoj životopis, kde pripojíte nasledovný súhlas:
Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti TAKATA s.r.o.

Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov. Súhlas je daný na dobu neurčitú a podľa § 20 ods. 3 cit. zákona je ho možné kedykoľvek písomne odvolať.

Kandidátov, ktorí nespĺňajú uvedené podmienky nekontaktujeme.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- príjemná, pracovitá a usmiata osobnosť
- výborné komunikačné zručnosti

Firma TAKATA s.r.o. vznikla za účelom pomoci cestovnému ruchu vo Vysokých Tatrách. Prevádzkuje galériu Tricklandia v Starom Smokovci.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Hviezdoslavova 1079/11
053 11 Smižany
ID: 2556824   Dátum zverejnenia: 6.10.2017