Skladový pracovník

TAJNA s. r. o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ihneď
1 100 EUR/mesiacNástupný plat : 1 100 € brutto na 3 mesiace Po skúšobnej dobe 1100 € brutto + bonusy za výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej výrobnej prevádzky vo Vrábľoch obsadzujeme pozíciu Skladníka, ktorého náplňou práce bude:

- práca s vysokozdvižným vozíkom

- preberanie, uskladnenie a vydávanie tovaru zo skladu,

- práca so scanerom,

- vedenie skladovej evidencie v informačnom systéme Helios

- zodpovednosť za udržiavanie čistoty a poriadku v skladových priestoroch

- jednosmenná prevádzka

Práca v dynamickom prostredí moderného butikového vinárstva.

Možnosť profesionálneho rastu a vzdelávania v oblasti vín.

Konkurencieschopné platové ohodnotenie a benefity.

Tímové Akcie a fireman zľavy na produkty a eventy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Sklad, Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Sklad, logistika

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Platný preukaz vodiča VZV

Schopnosť plniť úlohy v termíne a podľa zadania. Vysoká responzívnosť.

Skúsenosť a pozitívny vzťah k technike, systémom a softwerovým riešeniam.

Cit pre detail.

Butikové vinárstvo TAJNA Vineyards & Winery sa zaoberá pestovaním hrozna a výrobou vysoko kvalitných vín pre náročného zákazníka. Sme rodinná spoločnosť ktorá funguje na trhu od roku 2011. Vlastníme 25 ha vlastných vinohradov. Hlavným zámerom spoločnosti je predaj vína vyrobeného z vlastného ekologicky vypestovaného hrozna náročnému zákazníkovi priamym predajom alebo prostredníctvom distribučných kanálov. Zámer firmy sa realizuje aj sprostredkovávaním zážitkov vo svojich priestoroch na Tajnej. Tu priamo v lone prírody môže zákazník degustovať naše vína, a spolu s modernou gastronómiou vnímať všetkými zmyslami tajomnú atmosféru tohoto miesta. Dnešná produkcia vína je 120 000 fliaš/rok. V Tajnej sa venujeme nie len výrobe vína, ale aj exkluzívnym eventom a degustáciam.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4819381  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac