Logo TAJNA s. r. o.

Administratívny asistent pre obchod a marketing vinárstva

TAJNA s. r. o.

Miesto práce
Vráble
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacNástupný plat : 1000 € brutto na 3 mesiace Po skúšobnej dobe 1000 € brutto + bonusy za výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme schopného a organizačne  zdatného človeka na pozíciu administratívnej podpory v oblastni obchodu a marketingu. V tejto role budete zodpovedný za podporu obchodného tímu a marketingových aktivít vinárstva, vrátanie spracúvania objednávok, komunikácie s klientmi a distribútormi. Budete sa podieľať na  príprave materiálov pre marketingové kampane a samostatne vykonávať čiastkové marketingové aktivity.

Práca v dynamickom prostredí moderného butikového vinárstva.

Možnosť profesionálneho rastu a vzdelávania v oblasti vín.

Konkurencieschopné platoon ohodnotenie a benefity.

Tímové Akcie a fireman zľavy na produkty a eventy.

Predaj a sprostredkovanie pozitívnych zážitkov a emócii.

Nádherné pracovné prostredie v objatí vinohradov.

Uchádzač bude vo výberovom procese preverený z komunikačných, organizačných a obchodných zručností. Prejde testom na ovládanie balíka Microsoft Office, Instagram, Facebook a anglického jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Administrativa, Marketing alebo príbuzný odbor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, Administratíva, Marketing

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Organizačné zručnosti a schopnosť pracovať v tíme.

Schopnosť plniť úlohy v termíne a podľa zadania. Vysoká responzívnosť.

Skúsenosť a pozitívny vzťah k technike, systémom a softwerovým riešeniam.

Cit pre detail.

Skúsenosti so správou sociánych médií.

Cieľavedomosť a tímový duch.

Butikové vinárstvo TAJNA Vineyards & Winery sa zaoberá pestovaním hrozna a výrobou vysoko kvalitných vín pre náročného zákazníka. Sme rodinná spoločnosť ktorá funguje na trhu od roku 2011. Vlastníme 25 ha vlastných vinohradov. Hlavným zámerom spoločnosti je predaj vína vyrobeného z vlastného ekologicky vypestovaného hrozna náročnému zákazníkovi priamym predajom alebo prostredníctvom distribučných kanálov. Zámer firmy sa realizuje aj sprostredkovávaním zážitkov vo svojich priestoroch na Tajnej. Tu priamo v lone prírody môže zákazník degustovať naše vína, a spolu s modernou gastronómiou vnímať všetkými zmyslami tajomnú atmosféru tohoto miesta. Dnešná produkcia vína je 120 000 fliaš/rok. V Tajnej sa venujeme nie len výrobe vína, ale aj exkluzívnym eventom a degustáciam.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

ID: 4300952  Dátum zverejnenia: 27.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac