Asistent Obchodu a Marketingu vo Vinárstve

TAJNA s. r. o.

Miesto práce
TAJNA Vineyards & Winery, 1651, Tajná
Termín nástupu
1.8.2020
800 EUR/mesiacNástupný plat : 800 € brutto na 3 mesiace Po skúšobnej dobe 800 € brutto + bonusy za výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie pomocných prác v obchode a marketingu značky. Spolupodieľanie sa na tvorbe obchodných a marketingových stratégii a realizácia jednotlivých činností obchodu na privátneho zákazníka, HORECA a distribútorov. Priama podriadenosť obchodnému riaditeľovi a marketingovému riaditeľovi.

Práca v malom kolektíve, rovnaké hodnoty spoločnosti zdieľané celým tímom. Priestor pre osobnú realizáciu a rozvoj svojich schopností v oblastiach obchodu, marketingu a služieb. Možnosť kariérneho rastu pri vlastnej iniciatíve a snahe sa posúvať v pred. Možnosť učiť sa priamo od majiteľa spoločnosti.

Variabilná zložka mzdy - výkonnostná zložka závislá na osobnom výkone

Práca uprostred krásneho prostredia ekologických vinohradov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický, obchodý, hospitality management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Predošlá prax v gastro/vinárskom segmente výhodou
- Základné porozumenie účtovnícva a ekonomiky malej firmy výhodou
- Vášeň pre zákaznícky servis
- Vysoké komunikačné zručnosti
- samostatnosť a iniciatívnosť v práci, tvorivosť
- cit pre detail
- Základné zručnosti s online marketingom (FB, IG)

Butikové vinárstvo TAJNA Vineyards & Winery sa zaoberá pestovaním hrozna a výrobou vysoko kvalitných vín pre náročného zákazníka. Sme rodinná spoločnosť ktorá funguje na trhu od roku 2011. Vlastníme 25 ha vlastných vinohradov. Hlavným zámerom spoločnosti je predaj vína vyrobeného z vlastného ekologicky vypestovaného hrozna náročnému zákazníkovi priamym predajom alebo prostredníctvom distribučných kanálov. Zámer firmy sa realizuje aj sprostredkovávaním zážitkov vo svojich priestoroch na Tajnej. Tu priamo v lone prírody môže zákazník degustovať naše vína, a spolu s modernou gastronómiou vnímať všetkými zmyslami tajomnú atmosféru tohoto miesta. Dnešná produkcia vína je 120 000 fliaš/rok. V Tajnej sa venujeme nie len výrobe vína, ale aj exkluzívnym eventom a degustáciam.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3931417  Dátum zverejnenia: 30.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac