Inšpektor kvality

Tajco Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Malacky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať na oddelení kvality v úspešnej globálnej spoločnosti? Radi prispievate svojimi nápadmi k zlepšovaniu procesov? Tak toto je pozícia pre Vás.

Inšpektor kvality zodpovedá za kvalitu dielov, ktoré vyrábame a tiež reportuje počty vyradených dielov.

Náplň práce:
• Vstupná kontrola
• Kontrola a overovanie dielov
• Posúdenie dielov vyradených produkciou
• Označovanie a separovanie chybných dielov
• Reportovanie
• Označenie tovaru
• Sortovanie
• Podpora 6S projektu
• Práca na zmeny (začína sa v pondelok o 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
• Znalosti použitia Excelu
• Skúsenosti z automotive – oblasť kvality
• Skúsenosti s metalografickými skúškami zvarov (výhodou)
• Skúsenosti s 3D meraním (výhodou)
• Orientácia na detail
• Veľmi dobrá schopnosť pracovať s číslam

Požiadavky:
• Počítačové zručnosti - základy
• Slovenčina – pokročilý

Benefity:
• Stravovacia karta – 4,20€/deň
• Odmeny za zlepšovacie nápady od 50€-500€
• Vitamínový balíček
• Vianočný darček
• Nová dánska automotive spoločnosť
• Práca v čistom a modernom sklade
• Teambuildingové a iné aktivity
• Ďalšie interné benefity

Plat:
• Základný plat: od €800/mesiac
• Príspevok na dopravu - €10/mesiac
• Bonusy do výšky €150/mesiac
• 13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov

Ako aplikovať:
V prípade záujmu o túto pozíciu prosím kliknite na políčko "poslať spoločnosti životopis"

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

• Základný plat: od €800/mesiac • Príspevok na dopravu - €10/mesiac • Bonusy do výšky €150/mesiac • 13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Staňte sa súčasťou rodiny TAJCO
V skupine TAJCO sa podielame na úspechu všetci spoločne. Preto aj vy budete súčasťou globálnej rodiny, ktorá otvára dvere všetkým novým nápadom, podporuje zanietených pracovníkov a vytvára pracovné prostredie zamerané na výkon v celej TAJCO komunite.

Living it
”TAJCO je rozvíjajúca sa spoločnosť s veľkou budúcnosťou, v ktorej majú zamestnanci možnosť veľkej sebarelizácie. Spoločnosť investuje do svojich zamestnancov a záleží im na ich vývoji a budúcnosti. Rozhodne najlepší zamestnávateľ, pre ktorého som doteraz pracoval,” hovorí Michal Smolka, Vedúci skladu.

Spoločnosť TAJCO vznikla v Dánsku, so sídlom vo Vejle. TAJCO je globálna firma s hlavnou produkciou v Číne a na Slovensku, konkrétne v Malackách.
TAJCO vyvíja a vyrába prémiové výfukové komponenty pre globálny automobilový priemysel a je jednotkou na trhu vo svojom odbore. Medzi hlavných zákazníkov patria všetci výrobcovia v top segmente v EU.

Chcete sa dozvedieť o našej firme viac? Pozrite si naše video: https://www.tajco-group.com/people-and-culture/we-are-tajco

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tajco Slovakia s.r.o.
Priemyselná 5885
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Prasličková
E-mail: poslať životopis
ID: 3782880   Dátum zverejnenia: 9.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   • Základný plat: od €800/mesiac • Príspevok na dopravu - €10/mesiac • Bonusy do výšky €150/mesiac • 13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov