Lakovač

Tajco Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Malacky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou Operátora-Lakovača je obsluha lakovacej linky.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Obsluha lakovacej linky, nakladanie komponentov do prípravkov, odoberanie hotových dielov, vizuálna kontrola dielov, lepenie štítkov, balenie, práca s výrobným systémom, vyraďovanie nesprávnych dielov
Nalievanie farby (prípadne miešanie) do zásobníka a nastavenie striekacej pištole a celého zariadenia na požadovanú kvalitu striekanej vrstvy.
Odstránenie mastnoty a nečistôt, znečistenia farbou, hrdze zo striekaných povrchov, použitím roztokov, brusiva, kéf, čistiacích liniek.
Zabezpečenie dostupnosti kompletného striekacieho (lakovacieho) zariadenia pred samotným úkonom lakovania (striekania)
V prípade nedostupných miest pre striekaciu pištol použiť ručný process a zatrieť miesta ručne
Kontrola nastriekaných kusov podľa predpísaných štandardov
Práca s nebezpečných odpadom podľa bezpečnostných predpisov
Zásobovanie montážnej bunky materiálom (komponentami), vizuálna kontrola, balenie hotových dielov, značenie hotových dielov a škatúľ, ukladanie škatúľ na palety
Primárna údržba zariadenia (čistenie a kontrola základných ukazovateľov)
Vypĺňanie hlásení o produkcii, komunikácia s oddelením výroby, logistiky a kvality
Likvidácia prázdnych jednorázových obalov
Udržiavanie čistého a bezpečného pracovného prostredia a dodržiavanie 6S.
V prípade nesprávnej alebo nebezpečnej funkcie, odstavenie zariadenia, nahlásenie nezhody alebo neštandardného stavu

Požiadavky:
Skúsenosti s lakovaním, striekaním (výhodou)
Skúsenosti z automobilového priemyslu (výhodou)
Práca na zmeny (začína sa v pondelok o 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00)

Plat:
Základný plat: od €800/mesiac
Príspevok za platovú triedu - €50/mesia
Príspevok na dopravu - €10/mesiac
Bonusy do výšky €150/mesiac
13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov

Benefity:
Stravovacia karta – 4,20€/deň
Odmeny za zlepšovacie nápady od 50€-500€
Vitamínový balíček
Vianočný darček
Práca v čistom a modernom prostredí
Teambuildingové a iné aktivity
Ďalšie interné benefity

Ako aplikovať:

V prípade záujmu o túto pozíciu prosím pošlite životopis kliknutím na tlačítko poslať životopis.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základný plat: od €800/mesiac Príspevok za platovú triedu - €50/mesiac Príspevok na dopravu - €10/mesiac Bonusy do výšky €150/mesiac 13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Staňte sa súčasťou rodiny TAJCO
V skupine TAJCO sa podielame na úspechu všetci spoločne. Preto aj vy budete súčasťou globálnej rodiny, ktorá otvára dvere všetkým novým nápadom, podporuje zanietených pracovníkov a vytvára pracovné prostredie zamerané na výkon v celej TAJCO komunite.

Living it
”TAJCO je rozvíjajúca sa spoločnosť s veľkou budúcnosťou, v ktorej majú zamestnanci možnosť veľkej sebarelizácie. Spoločnosť investuje do svojich zamestnancov a záleží im na ich vývoji a budúcnosti. Rozhodne najlepší zamestnávateľ, pre ktorého som doteraz pracoval,” hovorí Michal Smolka, Vedúci skladu.

Spoločnosť TAJCO vznikla v Dánsku, so sídlom vo Vejle. TAJCO je globálna firma s hlavnou produkciou v Číne a na Slovensku, konkrétne v Malackách.
TAJCO vyvíja a vyrába prémiové výfukové komponenty pre globálny automobilový priemysel a je jednotkou na trhu vo svojom odbore. Medzi hlavných zákazníkov patria všetci výrobcovia v top segmente v EU.

Chcete sa dozvedieť o našej firme viac? Pozrite si naše video: https://www.tajco-group.com/people-and-culture/we-are-tajco

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tajco Slovakia s.r.o.
Priemyselná 5885
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Prasličková
E-mail: poslať životopis
ID: 3719862   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základný plat: od €800/mesiac Príspevok za platovú triedu - €50/mesiac Príspevok na dopravu - €10/mesiac Bonusy do výšky €150/mesiac 13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov