Technik údržby

TAJCO Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Malacky
1 200 EUR/mesiacZákladný plat: od €1200/mesiac Bonusy do výšky €150/mesiac Príspevok na dopravu - 10€/mesiac 13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať na oddelení Údržby a produkcie v úspešnej globálnej spoločnosti? Radi prispievate svojimi nápadmi k zlepšovaniu procesov? Tak toto je pozícia pre Vás.

Hlavnou náplňou Technika údržby je vykonávanie všetkých častí údržby (korektivnej, preventívnej aj prediktívnej) a udržiavanie kvality a bezpečnosti vo firme.

Náplň práce:
Vykonávanie údržby (TPM) výrobných a prevádzkových zariadení
Elektroinštalácie, pripájanie elektrických zariadení
Realizácia návrhov Continuous Improvement (CI)
Oprava zariadení, pracovných pomôcok
Oprávnenie vykonávať údržbu a opravy na zariadeniach (podmienené vhodnou kvalifikáciou, napr. Palivové nádrže, el. Vybavenie, atď.)
Zaškolovanie operátorov na základnú údržbu
Zastavenie a zabezpečenie akéhokoľvek zariadenia v prípade nebezpečenstva úrazu alebo poškodenia.
Práca s PLC a robotickými systémami
Práca na zmeny (začína sa v pondelok o 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-06.00)

Požiadavky:
Prax na oddelení údržby v automobilovej, výrobnej alebo elektrotechnickej firme.
Skúsenosti z robotiky výhodou
Skúsenosti zo zvárania výhodou
Schoponosť vzdelávanie operátorov na základnú údržbu
Schopnosť zastaviť a zaistiť akékoľvek zariadenie v prípade možného úrazu alebo poškodenia
Používanie ručného elektrického náradia
Manuálna zručnosť
Programovanie PLC a robotov výhodou
Vyhláška 508, minimálne paragraf 21 podmienkou
Znalost používania PC - základy
Angličtina - základy

Plat:
Základný plat: od €1200/mesiac
Bonusy do výšky €150/mesiac
Príspevok na dopravu - 10€/mesiac
13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov

Benefity:
Ticket restaurant karta- 4,20€/deň
Odmeny za zlepšovacie nápady od 50€-500€
Vitamínový balíček
Vianočný darček
Nová dánska automotive spoločnosť
Práca v čistom a modernom prostredí
Licencia na elektrický vozík
Teambuildingové a iné aktivity
Ďalšie interné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Join the TAJCO family
In the TAJCO Group, we succeed together. You will be part of a global family where you can use your innovative skills and enjoy a passionate and performance driven working environment across the TAJCO community. You will have an excellent opportunity to contribute with own ideas to the process improvement. We look very much forward to reading your application - please submit your CV and application by pressing the "Apply" button.

If you would like to know more about the position, please send an email to [email protected]

Living it
“One of the things that characterizes TAJCO is our close collaboration and partnership with customers. Being involved with our customers as early as possible in new projects results in the best customer solutions. Moreover, working in an agile company and being part of the team leading the organisation towards new technology is a great personal motivation to me,” says Christian Oberlechner, Group Vice President, Program Management & Product Development.

TAJCO is a family-owned company. The company headquarters are located in  Denmark, with manufacturing in China, and sales offices and distribution centres worldwide. TAJCO develops and manufactures premium exterior trims for the automotive industry. TAJCO is the market leader within this area and works with some of the most powerful brands within the automotive industry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3637252  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac