Reagujte bez životopisu

Operátor výroby, lakovanie

TAJCO Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
800 EUR/mesiac• Základný plat: €800/mesiac • Príplatok za platovú triedu - €50/mesiac • Príspevok na dopravu - €10/mesiac • Bonusy do výšky €150/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

• Obsluha lakovacej linky, nakladanie komponentov do prípravkov, odoberanie hotových dielov, vizuálna kontrola dielov, lepenie štítkov, balenie, práca s výrobným systémom, vyraďovanie nesprávnych dielov
• Nalievanie farby (prípadne miešanie) do zásobníka a nastavenie striekacej pištole a celého zariadenia na požadovanú kvalitu striekanej vrstvy
• Odstránenie mastnoty a nečistôt, znečistenia farbou, hrdze zo striekaných povrchov, použitím roztokov, brusiva, kéf, čistiacích liniek
• Zabezpečiť dostupnosť kompletného striekacieho (lakovacieho) zariadenia pred samotných úkonom lakovania (striekania)
• V prípade nedostupných miest pre striekaciu pištol použiť ručný proces a zatrieť miesta ručne
• Kontrola nastriekaných kusov podľa predpísaných štandardov
• Práca s nebezpečných odpadom podľa bezpečnostných predpisov
• Zásobovanie montážnej bunky materiálom (komponentami), vizuálna kontrola, balenie hotových dielov, značenie hotových dielov a škatúľ, ukladanie škatúľ na palety
• Primárna údržba zariadenia (čistenie a kontrola základných ukazovateľov)
• Vypĺňanie hlásení o produkcii, komunikácia s oddelením výroby, logistiky a kvality
• Likvidácia prázdnych jednorázových obalov
• Udržiavanie čistého a bezpečného pracovného prostredia a dodržiavanie 6S
• V prípade nesprávnej alebo nebezpečnej funkcie, odstavenie zariadenia, nahlásenie nezhody alebo neštandardného stavu
• Ďalšie úlohy podľa inštrukcií vedúceho

• Stravovacia karta – 4,20€/deň
• Vitamínový balíček
• Nová dánska automotive spoločnosť
• Práca v čistom a modernom prostredí
• Teambuildingové a iné aktivity
• Ďalšie interné benefity

Informácie o výberovom konaní

pracovný pomer na dobu určitú

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

• Skúsenosti z automobilového priemyslu (výhodou)
• Práca na zmeny (ranná, poobedná)

Join the TAJCO family
In the TAJCO Group, we succeed together. You will be part of a global family where you can use your innovative skills and enjoy a passionate and performance driven working environment across the TAJCO community. You will have an excellent opportunity to contribute with own ideas to the process improvement. We look very much forward to reading your application - please submit your CV and application by pressing the "Apply" button.

If you would like to know more about the position, please send an email to [email protected]

Living it
“One of the things that characterizes TAJCO is our close collaboration and partnership with customers. Being involved with our customers as early as possible in new projects results in the best customer solutions. Moreover, working in an agile company and being part of the team leading the organisation towards new technology is a great personal motivation to me,” says Christian Oberlechner, Group Vice President, Program Management & Product Development.

TAJCO is a family-owned company. The company headquarters are located in  Denmark, with manufacturing in China, and sales offices and distribution centres worldwide. TAJCO develops and manufactures premium exterior trims for the automotive industry. TAJCO is the market leader within this area and works with some of the most powerful brands within the automotive industry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3588954  Dátum zverejnenia: 22.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac