Inšpektor kvality (Ref. č.: 99176-28603736)

Tajco Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Malacky
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základný plat: od €800/mesiac, Príspevok na dopravu - €10/mesiac Bonusy do výšky €150/mesiac, 13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať v úspešnej globálnej spoločnosti? Radi prispievate svojimi nápadmi k zlepšovaniu procesov? Tak toto je pozícia pre Vás.
Hlavnou náplňou Inšpektora kvality je  kontrola kvality dielov .

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • Vstupná kontrola
  • Kontrola a overovanie dielov
  • Sortovanie a reportovanie
  • Posúdenie dielov vyradených produkciou
  • Udržiavanie čistého a bezpečného pracovného prostredia, podpora a dodržiavanie 6S

  • Základný plat: €800/mesiac
  • Bonusy do výšky €150/mesiac
  • 13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov

Benefity:
  • Stravné lístky vo výške 4€
  • Odmeny za zlepšovacie nápady od 50€-500€
  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Vitamínový balíček
  • Vianočný darček
  • Multisport karta (za poplatok)
  • Nová dánska automotive spoločnosť
  • Práca v čistom a modernom prostredí
  • Licencia na elektrický vozík
  • Teambuildingové a iné aktivity
  • Ďalšie interné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Požiadavky:
  • Počítačové zručnosti -  Excel základy
  • Orientácia na detail
  • Práca na zmeny
  • Skúsenosti z automotive (výhodou)

Staňte sa súčasťou rodiny Tajco
V skupine Tajco sa podielame na úspechu všetci spoločne. Preto aj vy budete súčasťou globálnej rodiny, ktorá otvára dvere všetkým novým nápadom, podporuje zanietených pracovníkov a vytvára pracovné prostredie zamerané na výkon v celej Tajco komunite.

Living it
”Tajco je rozvíjajúca sa spoločnosť s veľkou budúcnosťou, v ktorej majú zamestnanci možnosť veľkej sebarelizácie. Spoločnosť investuje do svojich zamestnancov a záleží im na ich vývoji a budúcnosti. Rozhodne najlepší zamestnávateľ, pre ktorého som doteraz pracoval,” hovorí Michal Smolka, Vedúci skladu.

Spoločnosť Tajco vznikla v Dánsku, so sídlom vo Vejle. Tajco je globálna firma s hlavnou produkciou v Číne a na Slovensku, konkrétne v Malackách.
Tajco vyvíja a vyrába prémiové výfukové komponenty pre globálny automobilový priemysel a je jednotkou na trhu vo svojom odbore. Medzi hlavných zákazníkov patria všetci výrobcovia v top segmente v EU.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Tajco Slovakia s.r.o.
Priemyselná 5885
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Prasličková
Tel.: +421347731213
E-mail: poslať životopis
ID: 3538766   Dátum zverejnenia: 8.3.2019
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základný plat: od €800/mesiac, Príspevok na dopravu - €10/mesiac Bonusy do výšky €150/mesiac, 13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov