Operátor výroby/nastavovač

Tajco Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Priemyselná 5885, Bratislava
Termín nástupu
01.11.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základný plat: od €700 - €1000/mesiac, Bonusy do výšky €150/mesiac,13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Časť údržby a nastavovania:

Vykonávanie údržby (TPM) výrobných a prevádzkových zariadení
Realizácia zlepšovacích návrhov
Oprava zariadení, pracovných pomôcok
Zaškolovanie operátorov na základnú údržbu
Zastavenie a zabezpečenie akéhokoľvek zariadenia v prípade nebezpečenstva úrazu alebo poškodenia.

Operátorská časť:

Obsluha a zásobovanie montážnej bunky
Vizuálna kontrola a vyraďovanie nesprávnych dielov
Balenie a značenie hotových dielov
Primárna údržba zariadenia
Udržiavanie čistého a bezpečného pracovného prostredia a dodržiavanie 6S.

Stravné lístky vo výške 4€
Odmeny za zlepšovacie nápady od 50€-500€
Zmluva na dobu neurčitú
Vitamínový balíček
Vianočný darček
Nová dánska automotive spoločnosť
Práca v čistom a modernom prostredí
Teambuildingové a iné aktivity
Ďalšie interné benefity

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Skúsenosti s prácou vo výrobe (výhodou)
Skúsenosti z automobilového priemyslu (výhodou)
Práca na zmeny

Staňte sa súčasťou rodiny Tajco
V skupine Tajco sa podielame na úspechu všetci spoločne. Preto aj vy budete súčasťou globálnej rodiny, ktorá otvára dvere všetkým novým nápadom, podporuje zanietených pracovníkov a vytvára pracovné prostredie zamerané na výkon v celej Tajco komunite.

Living it
”Tajco je rozvíjajúca sa spoločnosť s veľkou budúcnosťou, v ktorej majú zamestnanci možnosť veľkej sebarelizácie. Spoločnosť investuje do svojich zamestnancov a záleží im na ich vývoji a budúcnosti. Rozhodne najlepší zamestnávateľ, pre ktorého som doteraz pracoval,” hovorí Michal Smolka, Vedúci skladu.

Spoločnosť Tajco vznikla v Dánsku, so sídlom vo Vejle. Tajco je globálna firma s hlavnou produkciou v Číne a na Slovensku, konkrétne v Malackách.
Tajco vyvíja a vyrába prémiové výfukové komponenty pre globálny automobilový priemysel a je jednotkou na trhu vo svojom odbore. Medzi hlavných zákazníkov patria všetci výrobcovia v top segmente v EU.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Priemyselná 5885
901 01 Malacky
ID: 3514725   Dátum zverejnenia: 12.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základný plat: od €700 - €1000/mesiac, Bonusy do výšky €150/mesiac,13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov