Vodič vysokozdvižného vozíka, retrakár, 1 zmeny (Ref. č.: 99162-27762530)

Tajco Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Malacky
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základný plat od 800€, bonusy do výšky150€,13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príjem tovaru
  • Kontrola a overovanie tovaru
  • Presun a označovanie tovaru
  • Vyberanie tovaru podľa objednávky
  • Preprava tovaru na balenie
  • Podpora s tovarom a označovanie v prepravnom priestore
  • Udržiavanie čistoty a poriadku

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Skúsenosti s prácou na retraku
  • Znalosti práce so skladovým skenerom a ERP systémom (výhodou)
  • Orientácia na detail
  • Záujem o stabilnú dlhodobú prácu

Požiadavky:

  • Licencia na vysokozdvižný vozík je podmienkou

  • 800€ (môže byť vyšší - podľa skúseností) + bonusy do výšky150€
  • 13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov
  • Stravné lístky vo výške 4€
  • Odmeny za zlepšovacie nápady od 50€-500€
  • Zmluva na dobu neurčitú
  • Vitamínový balíček
  • Vianočný darček
  • Nová dánska automotive spoločnosť
  • Práca v čistom a modernom sklade
  • Úhrada poplatkov za licenciu na VZV
  • Teambuildingové a iné aktivity
  • Ďalšie interné benefity
  • Informácie o výberovom konaní

    V prípade záujmu o túto pozíciu prosím stačte Poslať životopis.
    Ak máte ďalšie otázky a chcete sa dozvedieť o pozícii viac, prosím kontaktujte HR oddelenie na careers@tajco-group.com

    Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

    13.10.2018 (ostáva ešte 20 dní)

    Požiadavky na zamestnanca

    stredoškolské bez maturity

    Jazykové znalosti

    Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

    Počet rokov praxe

    1

    Staňte sa súčasťou rodiny Tajco
    V skupine Tajco sa podielame na úspechu všetci spoločne. Preto aj vy budete súčasťou globálnej rodiny, ktorá otvára dvere všetkým novým nápadom, podporuje zanietených pracovníkov a vytvára pracovné prostredie zamerané na výkon v celej Tajco komunite.

    Living it
    ”Tajco je rozvíjajúca sa spoločnosť s veľkou budúcnosťou, v ktorej majú zamestnanci možnosť veľkej sebarelizácie. Spoločnosť investuje do svojich zamestnancov a záleží im na ich vývoji a budúcnosti. Rozhodne najlepší zamestnávateľ, pre ktorého som doteraz pracoval,” hovorí Michal Smolka, Vedúci skladu.

    Spoločnosť Tajco vznikla v Dánsku, so sídlom vo Vejle. Tajco je globálna firma s hlavnou produkciou v Číne a na Slovensku, konkrétne v Malackách.
    Tajco vyvíja a vyrába prémiové výfukové komponenty pre globálny automobilový priemysel a je jednotkou na trhu vo svojom odbore. Medzi hlavných zákazníkov patria všetci výrobcovia v top segmente v EU.

    Počet zamestnancov

    25-49 zamestnancov

    Priemyselná 5885
    901 01 Malacky

    Kontakt

    Kontaktná osoba: Daniela Prasličková
    Tel.: +421 34 773 12 13
    E-mail: poslať životopis
    ID: 3491641   Dátum zverejnenia: 13.9.2018
    Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
    Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základný plat od 800€, bonusy do výšky150€,13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov