Technik údržby (Ref. No.: 99147-25968353)

Tajco Slovakia s. r. o.

Place of work
Malacky
Contract type
full-time
Start date
2018-06-24
Basic wage component (gross) and other rewards
To define

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Máte skúsenosti z opravy a údržby zariadení a vyhlášku 508, paragraf 21? Chcete pracovať na oddelení produkcie v úspešnej globálnej spoločnosti? Tak toto je pozícia pre Vás.

Náplň práce:

Časť údržby:

  • Vykonávanie údržby (TPM) výrobných a prevádzkových zariadení
  • Elektroinštalácie, pripájanie elektrických zariadení
  • Realizácia návrhov Continuous Improvement (CI)
  • Oprava zariadení, pracovných pomôcok
  • Oprávnenie vykonávať údržbu a opravy na zariadeniach (podmienené vhodnou kvalifikáciou, napr. Palivové nádrže, el. Vybavenie, atď.)
  • Zaškolovanie operátorov na základnú údržbu
  • Zastavenie a zabezpečenie akéhokoľvek zariadenia v prípade nebezpečenstva úrazu alebo poškodenia.

Operátorská časť:

  • Obsluha montážnej bunky, nakladanie komponentov do prípravkov, odoberanie hotových dielov, vizuálna kontrola dielov, lepenie štítkov, balenie, práca s výrobným systémom, vyraďovanie nesprávnych dielov
  • Zásobovanie montážnej bunky materiálom (komponentami), vizuálna kontrola,balenie hotových dielov, značenie hotových dielov a škatúľ, ukladanie škatúľ na palety
  • Primárna údržba zariadenia (čistenie a kontrola základných ukazovateľov)
  • Vypĺňanie hlásení o produkcii, komunikácia s oddelením výroby, logistiky a kvality
  • Likvidácia prázdnych jednorázových obalov
  • Udržiavanie čistého a bezpečného pracovného prostredia a dodržiavanie 6S.
  • V prípade nesprávnej alebo nebezpečnej funkcie, odstavenie zariadenia, nahlásenie nezhody alebo neštandardného stavu

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Skúsenosti s prácou vo výrobe (výhodou)
  • Skúsenosti z automobilového priemyslu (výhodou)
  • Orientácia na detail
  • Organizačné schopnosti
  • Veľmi dobrá schopnosť pracovať s číslam
  • Schopnosť pracovať pod tlakom
  • Práca na zmeny

Požiadavky:

  • Počítačové zručnosti - základy
  • Slovenčina – pokročilý
  • Technické zameranie
  • Stredoškolské vzdelanie
  • Vyhláška 508, minimálne paragraf 21
  • Angličtina - základy

Plat:

  • Základný plat: od €1000/mesiac
  • Bonusy do výšky €150/mesiac
  • 13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov

Benefity:

  • Nová dánska automotive spoločnosť
  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Nadštandardný príspevok na stravu
  • 13. plat
  • Vitamínový balíček
  • Vianočný darček
  • Teambuildingové a iné aktivity
  • Ďalšie interné benefity

Information about the selection process

Expected date of completion of the selection process

6 July 2018 (there are still 11 more days)

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Secondary with school-leaving examination

Language skills

English - Beginner (A1) or Slovak - Upper intermediate (B2)

Number of years of experience

1

Advertiser

Brief description of the company

Staňte sa súčasťou skupiny TAJCO

V skupine TAJCO sa podielame na úspechu všetci spoločne.  Preto aj vy budete súčasťou globálnej rodiny, ktorá otvára dvere všetkým novým nápadom, podporuje zanietených pracovníkov a vytvára pracovné prostredie zamerané na výkon v celej Tajco komunite.

Living it   ”TAJCO je rozvíjajúca sa spoločnosť s veľkou budúcnosťou, v ktorej majú zamestnanci možnosť veľkej sebarelizácie. Spoločnosť investuje do svojich zamestnancov a záleží im na ich vývoji a budúcnosti. Rozhodne najlepší zamestnávateľ, pre ktorého som doteraz pracoval,” hovorí Michal Smolka, Vedúci skladu.

Spoločnosť Tajco vznikla v Dánsku, so sídlom vo Vejle. TAJCO je globálna firma s hlavnou produkciou v Číne a na Slovensku, konkrétne v Malackách.    TAJCO vyvíja a vyrába prémiové výfukové komponenty pre globálny automobilový priemysel a je jednotkou na trhu vo svojom odbore. Medzi hlavných zákazníkov patria všetci výrobcovia v top segmente v EU.

Number of employees

25-49 employees

Company address

Priemyselná 5885
901 01 Malacky

Contact

Contact person: Daniela Prasličková
Tel.: +421 34 773 12 13
E-mail: send CV
ID: 3413644   Dátum zverejnenia: 7.6.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   To define