Koordinátor logistiky (Ref. č.: 99090-23668626)

Tajco Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Malacky, okres Malacky
Termín nástupu
01.03.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
To define

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o dennú prepravu
Kontrola a overovanie tovaru
Presun tovaru
Označovanie tovaru
Vyberanie tovaru podľa objednávky
Tlačenie všetkých potrebných dokumentov a štítkov
Podpora s tovarom a označovanie v prepravnom priestor
Udržiavanie čistoty a poriadku

Nová dánska automotive spoločnosť
Motivujúce platové ohodnotenie
Nadštandardný príspevok na stravu
13. plat
Vitamínový balíček
Vianočný darček
Teambuildingové a iné aktivity
Ďalšie interné benefity
Práca na jednu zmenu
Pracovná doba od 8.00 - 16.30

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Veľmi dobrá schopnosť pracovať s číslam
Základný užívateľ MS Office
Orientácia na detail
Znalosti práce so skladovým skenerom a ERP systémom - výhodou
Skúsenosti a licencia na vysokozdvižný vozík je podmienkou

Staňte sa súčasťou rodiny Tajco
V skupine Tajco sa podielame na úspechu všetci spoločne. Preto aj vy budete súčasťou globálnej rodiny, ktorá otvára dvere všetkým novým nápadom, podporuje zanietených pracovníkov a vytvára pracovné prostredie zamerané na výkon v celej Tajco komunite.

Living it
”Tajco je rozvíjajúca sa spoločnosť s veľkou budúcnosťou, v ktorej majú zamestnanci možnosť veľkej sebarelizácie. Spoločnosť investuje do svojich zamestnancov a záleží im na ich vývoji a budúcnosti. Rozhodne najlepší zamestnávateľ, pre ktorého som doteraz pracoval,” hovorí Michal Smolka, Vedúci skladu.

Spoločnosť Tajco vznikla v Dánsku, so sídlom vo Vejle. Tajco je globálna firma s hlavnou produkciou v Číne a na Slovensku, konkrétne v Malackách.
Tajco vyvíja a vyrába prémiové výfukové komponenty pre globálny automobilový priemysel a je jednotkou na trhu vo svojom odbore. Medzi hlavných zákazníkov patria všetci výrobcovia v top segmente v EU.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Priemyselná 5885
901 01 Malacky
ID: 3309044   Dátum zverejnenia: 13.2.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   To define